YouTube کانال آلمانی زبان RT را حذف کرد که پخش تلویزیونی تازه راه اندازی شده 24/7 را نشان می دهد — اخبار جهانی RT

کانال auf Sendung RT در روز پنجشنبه بدون هیچ توضیحی از یوتیوب حذف شد، تنها چند ساعت پس از اینکه RT DE یک پخش تلویزیونی شبانه روزی در آلمان را راه اندازی کرد.

این کانال آلمانی زبان مورد انتظار پخش شد و صفحه auf Sendung RT در یوتیوب راه اندازی شد تا به مخاطبان اینترنتی اجازه دهد آن را به صورت زنده تماشا کنند.

با این حال، تنها پنج ساعت بعد این صفحه به دلایلی که هنوز فاش نشده بود توسط پلتفرم حذف شد.

تو می توانی تماشا کردن پخش زنده کانال جدید در وب سایت رسمی RT DE.

در سپتامبر، یوتیوب دو کانال آلمانی زبان، RT DE و Der Fehlende Part را به دلیل آنچه که نقض دستورالعمل‌های انجمن بود، حذف کرد. پس از این تصمیم، سردبیر RT آن را یک “اعلام جنگ رسانه ای علیه روسیه توسط آلمانو از مسکو خواست تا پاسخ دهد. قبل از حذف، RT DE چهارمین منبع خبری با نفوذ آلمانی زبان در این پلتفرم بود که از دویچه وله و تعدادی دیگر از پخش کنندگان خبری پیشی گرفت.

مخاطبان پلتفرم آنلاین آلمانی زبان RT، RT DE، از زمان راه اندازی آن در سال 2014 به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. طبق داده های CrowdTangle، در حال حاضر بر اساس کل تعاملات در 12 سال گذشته، برترین رسانه خبری آلمانی زبان در فیس بوک است. ماه‌ها، از رسانه‌های سنگین وزن آلمانی مانند مجله بیلد یا اشپیگل و همچنین پخش‌کننده عمومی ZDF پیشی گرفت.

طبق گفته آزمایشگاه‌های Tubular، ویدیوهای آن نیز در میان پنج ویدیوی پربازدید فیس‌بوک قرار می‌گیرند و از فیلم‌های بزرگان آلمانی مانند تلویزیون اشپیگل، زیت آنلاین و فوکوس آنلاین پیشی می‌گیرند. خانواده وب‌سایت‌های چندزبانه RT نیز در مورد بازدید از آلمان، از محبوبیت بیشتری نسبت به پخش‌کننده بین‌المللی دولتی آلمان، دویچه وله، برخوردار بوده است.