OpenAI تا 20000 دلار برای گزارش اشکالات ارائه می دهد

اشکالات را بیابید و به ...: پیشنهاد هزاران دلاری OpenAI به کاربران

OpenAI همچنین از محققان دعوت کرده است تا عملکردهای خاصی از ChatGPT را بررسی کنند.

سانفرانسیسکو:

OpenAI، شرکتی که پشت ربات‌های چت چت GPT قرار دارد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که تا 20000 دلار به کاربرانی که آسیب‌پذیری‌های سیستم‌های هوش مصنوعی خود را گزارش می‌کنند، پیشنهاد می‌دهد.

برنامه OpenAI Bug Bounty که در روز سه‌شنبه منتشر شد، بر اساس شدت اشکالاتی که گزارش می‌کنند، به افراد جوایزی ارائه می‌دهد که از 200 دلار برای هر آسیب‌پذیری شروع می‌شود.

شرکت‌های فناوری اغلب از برنامه‌های پاداش باگ برای تشویق برنامه‌نویسان و هکرهای اخلاقی برای گزارش اشکالات در سیستم‌های نرم‌افزاری خود استفاده می‌کنند.

با توجه به جزئیات مربوط به پلتفرم باگ بونت Bugcrowd، OpenAI از محققان دعوت کرده است تا برخی از عملکردهای ChatGPT و چارچوب نحوه ارتباط سیستم های OpenAI و به اشتراک گذاری داده ها با برنامه های شخص ثالث را بررسی کنند.

این برنامه حاوی محتوای نادرست یا مخرب تولید شده توسط سیستم های OpenAI نیست.

این اقدام چند روز پس از آن صورت می گیرد که ChatGPT در ایتالیا به دلیل نقض مشکوک قوانین حریم خصوصی ممنوع شد و باعث شد که تنظیم کننده ها در سایر کشورهای اروپایی خدمات هوش مصنوعی مولد را با دقت بیشتری مطالعه کنند.

ChatGPT OpenAI با پشتیبانی شرکت مایکروسافت، که از زمان راه‌اندازی خود در ماه نوامبر، جهان را با طوفانی فراگرفته است، برخی از کاربران را با پاسخ‌های سریع به سؤالات شگفت‌زده کرده و با عدم دقت باعث ناراحتی دیگران شده است.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)