JPMorgan مدیران ارشد را در روزهای هفته به دفتر فرا می‌خواند: در طبقه قابل مشاهده باشید

یکی از انگیزه‌های بازگرداندن کارگران به دفتر ممکن است دفتر مرکزی جدید جی‌پی مورگان باشد.

JPMorgan Chase & Co به مدیران عامل خود گفت که اکنون باید هر روز هفته در دفتر حضور داشته باشند و به یک کار ترکیبی که در طول همه‌گیری شیوع پیدا کرده بود پایان دهند.

کمیته عملیاتی بانک در یادداشتی به کارکنان گفت: «رهبران ما نقش مهمی در تقویت فرهنگ و اداره کسب و کار ما دارند. آنها باید روی زمین قابل مشاهده باشند، آنها باید با مشتریان ملاقات کنند، آنها نیاز به آموزش و مشاوره دارند، و همیشه باید برای بازخورد فوری و جلسات بداهه در دسترس باشند. از همه مدیران می‌خواهم که پنج روز در هفته در دفتر حضور داشته باشند.»

شرکت‌های وال استریت، مانند شرکت‌های سراسر آمریکا، در حال بازنگری در قوانین کار از خانه خود با کاهش همه‌گیری کووید-۱۹ هستند. در JPMorgan مستقر در نیویورک، کارمندان شعب بانک‌های خرده‌فروشی و پردازش چک باید روزانه حضور داشته باشند، در حالی که دیگران مجاز به استفاده از مدل کار ترکیبی هستند. با این حال، این کارگران باید در سه روز در هفته حضور داشته باشند، مگر اینکه تایید مدیریت ارشد را داشته باشند.

کمیته عملیاتی گفت: “بیشتر شما از مدل های هیبریدی خود پیروی می کنید، اما تعدادی از کارمندان هستند که انتظارات حضور در دفتر خود را برآورده نمی کنند و این باید تغییر کند.” “شما مسئول برآورده کردن الزامات مدل ترکیبی خود هستید. مدیر شما مسئول اطمینان از برآورده شدن الزامات حضور و غیاب است و در مواردی که چنین نیست، اقدامات مدیریت عملکرد مناسب را انجام دهد، که می تواند شامل اقدامات اصلاحی باشد.”

یکی از انگیزه‌های بازگرداندن کارگران به دفتر ممکن است دفتر مرکزی جدید جی‌پی مورگان در خیابان پارک در مرکز شهر منهتن باشد. این آسمان خراش 60 طبقه که 14000 کارمند را در خود جای خواهد داد، دارای اتاق های یوگا و دوچرخه سواری، فضاهای مدیتیشن، فضای باز فراوان و سالن غذاخوری پیشرفته خواهد بود.

جیمی دیمون، مدیر اجرایی، در رویدادی در این سایت گفت: “جی پی مورگان چیس 200 سال است که در این شهر است و این دفتر مرکزی جی پی مورگان، در بهترین شهر جهان، در بهترین کشور جهان است.” سال پیش.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)