IKEA پیشنهاد می کند که مرکل پس از ترک سیاست چه کاری می تواند انجام دهد – RT World News

دوران حکومت آنگلا مرکل به پایان رسیده است و ظاهرا وقت آن رسیده است که صدراعظم سابق تصمیم بگیرد که با اوقات فراغت خود چه کند. و شرکت های آلمانی چند پیشنهاد ارائه کردند.

چندین شرکت آلمانی، از جمله یک شعبه محلی IKEA، تصمیم گرفتند به شیوه ای نسبتاً غیرعادی به رئیس دولت سابق آلمان ادای احترام کنند زیرا تصویر او را در آخرین تبلیغات خود به نمایش گذاشتند.

IKEA حضور مرکل را تبریک گفت “در نهایت خانه” همانطور که تبلیغی پخش می کرد که شبیه او را نشان می داد که در یک صندلی راحتی در اتاقی کاملا مبله نشسته است. این شرکت ظاهراً باور نمی کرد که پس از 16 سال صدراعظم، سیاست را به طور کامل فراموش کند، زیرا در عنوان آگهی در رسانه های اجتماعی آمده بود: “میشه لطفاً عینک اپرا را به من بدهید، می‌خواهم ببینم اولاف قبلاً مشغول است یا خیر.”

جناس اشاره ای به اولاف شولز – جانشین مرکل در دفتر صدراعظم بود.

یکی از فروشگاه‌های سخت‌افزار، توم، به مرکل پیشنهاد کرد که تماس جدید خود را در باغبانی بیابد، زیرا در آن تبلیغی را منتشر کرده بود که مرکل در حالی که دستکش‌های شرکت را پوشیده بود، یک حرکت دست نمادین به نام «لوزی مرکل» یا «الماس» را انجام می‌داد.

“برای همه کسانی که بالاخره برای یک باغ وقت دارند” عنوان آگهی خوانده شده توم همچنین نمی‌توانست به مشتریان خود یادآوری کند که با سیاست جدی رفتار کنند، زیرا در این آگهی توضیح دیگری نیز وجود داشت: “اول برای رای دادن بروید و سپس به باغ بروید!”

مشخص نیست که مرکل یک باغبان پرشور است یا خیر، اما طبیعت را دوست دارد. پس از همه، او به عنوان علاقه مند به پیاده روی در تعطیلات شناخته شده است.

برند آبجو آسترا آلمان پیشنهاد کرد که صدراعظم سابق ممکن است اکنون استفاده بهتری از “ژست الماس” نمادین خود پیدا کند، زیرا مجبور نیست در رویدادهای رسمی در مقابل عکاسان ژست بگیرد. این شرکت یک بطری از آبجو Astra Urtyp خود را در دستان صدراعظم سابق قرار داد و آرزو کرد که همه “عصر خوبی داشته باشید.”

مرکل هنوز درباره این تبلیغات اظهار نظر نکرده است، بنابراین مشخص نیست که آیا او از این توصیه پیروی خواهد کرد یا خیر. پیش از این، وقتی از او پرسیده شد که پس از خروج از دفتر صدراعظم چه خواهد کرد، گفت که کتاب خوبی برای خود پیدا خواهد کرد و چرت می زند. و سپس خواهیم دید، او اضافه کرد.