Google طرح جهانی بازگشت اجباری را پس از 10 ژانویه به تعویق انداخت

Google طرح جهانی بازگشت اجباری را پس از 10 ژانویه به تعویق انداخت

گوگل اعلام کرد که به طور نامحدود برنامه بازگشت به دفتر خود در ماه ژانویه را در سطح جهانی به عقب می اندازد.

گوگل متعلق به آلفابت روز پنجشنبه اعلام کرد که به‌دلیل نگرانی‌های فزاینده در مورد نوع Omicron ویروس کرونا و برخی مقاومت‌ها در برابر واکسیناسیون‌های اجباری شرکت، به‌طور نامحدود برنامه بازگشت به دفتر خود در ماه ژانویه را در سطح جهانی به عقب می‌اندازد.

گوگل در ماه آگوست گفته بود که انتظار دارد کارگران در اولین فرصت از 10 ژانویه در حدود سه روز در هفته بیایند و به سیاست داوطلبانه کار از خانه پایان دهند.

روز پنجشنبه، مدیران گوگل به کارمندان گفتند که این شرکت مهلت را پس از آن تاریخ به تعویق خواهد انداخت. اینسایدر ابتدا این خبر را گزارش کرد.

گوگل گفت این به روز رسانی مطابق با دستورالعمل قبلی خود است که بازگشت به محل کار زودتر از 10 ژانویه آغاز می شود و به شرایط محلی بستگی دارد.

به گفته گوگل، نزدیک به 40 درصد از کارمندان ایالات متحده در هفته های اخیر وارد یک دفتر شده اند و درصدهای بالاتری در سایر نقاط جهان وجود دارد.

اما CNBC هفته گذشته گزارش داد که صدها کارمند به دستور واکسیناسیون این شرکت برای کسانی که با قراردادهای دولتی ایالات متحده کار می کنند اعتراض کرده اند.

گوگل یکی از اولین شرکت هایی بود که از کارمندانش خواست در طول همه گیری همه گیر از خانه کار کنند. حدود 85 دفتر در نزدیک به 60 کشور جهان دارد.

آژانس بهداشت عمومی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد، اروپا تاکنون 79 مورد از نوع Omicron را ثبت کرده است که اولین بار در ماه گذشته در جنوب آفریقا شناسایی شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)