FBI روس ها را در فیس بوک هدف قرار می دهد – فاکس – RT World News

فاکس نیوز روز جمعه گزارش داد FBI یک کمپین رسانه های اجتماعی را راه اندازی کرده است تا اتباع روسیه را متقاعد کند تا اطلاعات حساسی در مورد فعالیت های مقامات کشور خود ارائه دهند. این تبلیغ که برای اولین بار در ماه فوریه منتشر شد، گفته شد که در توییتر، فیس بوک و گوگل ظاهر شده است.

“آیا می خواهید آینده خود را تغییر دهید؟” آلن کوهلر، دستیار بخش ضد جاسوسی اف‌بی‌آی، در ویدئوی به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی می‌گوید. اف بی آی برای شما ارزش قائل است. FBI می تواند به شما کمک کند. اما فقط شما قدرت برداشتن اولین قدم را دارید.»

فاکس نیوز به نقل از یک منبع گفت، اگرچه این اداره در گذشته تبلیغاتی را با هدف هدف قرار دادن روس ها اجرا کرده است، اما امسال تصمیم گرفت که “یک ویدئو موثرتر بود.”

وب سایت FBI روس ها را تشویق می کند که مایل به ارائه اطلاعات هستند تا به دفتر اصلی دفتر در واشنگتن دی سی مراجعه کنند، با خط تلفن FBI تماس بگیرند یا پیامی آنلاین ارسال کنند.

ایالات متحده در سال‌های اخیر در حالی که مسکو و واشنگتن در مناقشه دیپلماتیک بر سر اوکراین گرفتار شده‌اند، تلاش‌ها را برای استخدام خبرچین‌ها افزایش داده است. در سال 2019، این دفتر مجموعه‌ای از آگهی‌ها را در فیس‌بوک منتشر کرد و از روس‌ها خواست جلوتر بیایند، اگرچه این پیام که به زبان روسی نوشته شده بود حاوی اشتباهات املایی بود.

بیشتر بخوانید:
وکیل ادعایی را در مورد خبرچینان شورش کنگره ایالات متحده مطرح می کند

در سال 2020، کمپین آنلاین FBI با هدف خبرچینان بالقوه روسی، شامل تصاویری از ولادیمیر ویسوتسکی، بازیگر و خواننده محبوب شوروی بود که به خاطر به تصویر کشیدن یک کارآگاه پلیس بر روی صفحه نمایش مشهور بود. در همین حال، سازمان سیا برای افرادی که به زبان روسی صحبت می کنند، آگهی های شغلی منتشر می کند.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: