Coinbase آمریکا را تهدید به ترک می کند – RT World News

صرافی ارز دیجیتال از برمودا مجوز دریافت کرده و در ابوظبی به دنبال آن است

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، برایان آرمسترانگ، روز سه‌شنبه در هفته فین‌تک در لندن به حضار گفت: شرکت‌های رمزنگاری ممکن است ایالات متحده را ترک کنند، اگر ابهامات نظارتی پیرامون ارزهای دیجیتال ادامه یابد.

هر چیزی روی میز است، از جمله جابجایی یا هر چیز دیگری که لازم استآرمسترانگ وقتی از او پرسیده شد که آیا می تواند شرکت خود را به جای دیگری منتقل کند، گفت. “من فکر می کنم ایالات متحده پتانسیل این را دارد که بازار مهمی برای ارزهای دیجیتال باشد، اما در حال حاضر ما آن وضوح نظارتی لازم را نمی بینیم.

من فکر می‌کنم که در چند سال، اگر شاهد شفافیت نظارتی در ایالات متحده نباشیم، ممکن است مجبور شویم سرمایه‌گذاری بیشتری را در سایر نقاط جهان در نظر بگیریم.

آرمسترانگ “نبرد چمنبین کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) برای سردرگمی ایالت. “ما در واقع اظهارات متناقضی از سران CFTC و SEC داریم که تقریبا هر چند هفته یکبار منتشر می شود. تجارت در آن محیط چگونه عمل می کند؟” او درخواست کرد.

کوین بیس روز چهارشنبه مجوز کسب و کار دارایی دیجیتال را از اداره پولی برمودا دریافت کرد. بنا بر گزارش ها، این شرکت قصد دارد جدا از تجارت اصلی خود، یک بورس مشتقات فراساحلی را در برمودا راه اندازی کند، و از شرایط نظارتی ضعیف جزیره برای ارائه خدمات غیرقابل دسترس در ایالات متحده استفاده کند. همچنین به دنبال مجوز در ابوظبی است.


فوربس جزئیات زیان هنگفت میلیاردرهای کریپتو را شرح می دهد

SEC به Coinbase با “اطلاع ولزماه گذشته، به شرکت هشدار داد که ممکن است برخلاف قوانین اوراق بهادار عمل کند و احتمالاً با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد. با این حال، تنظیم کننده اشاره نکرد که کدام بخش از تجارت کوین بیس قانون را زیر پا می گذارد. مدیر ارشد حقوقی شرکت گفت که Coinbase از چالش قانونی استقبال می کند.برای ارائه شفافیتی که ما از آن دفاع می‌کردیم و نشان می‌دادیم که SEC در رابطه با مشارکت خود در دارایی‌های دیجیتال به سادگی منصفانه یا معقول نبوده است.

رگولاتور روز دوشنبه علیه Bittrex، یک صرافی ارز دیجیتال رقیب، شکایت کرد. Bittrex اندکی قبل از Coinbase یک اطلاعیه Wells دریافت کرد.

گری جنسلر، رئیس SEC، استدلال کرده است که صرافی‌های رمزنگاری مانند کوین‌بیس، که او با نام آن‌ها را نام‌گذاری کرد، به‌طور غیرقانونی به‌عنوان صرافی‌های امنیتی بدون مجوز فعالیت می‌کنند. با این حال، معامله‌گران ارزهای دیجیتال اشاره کرده‌اند که SEC Coinbase را تأیید کرده است تا در سال 2018 سکه‌هایی را که به‌عنوان اوراق بهادار تلقی می‌شوند فهرست کند، اما اکنون ادعا می‌کنند که آنها غیرقانونی عمل می‌کنند.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: