5 حقیقت درباره ملکه همسر کامیلا

تاج گذاری پادشاه چارلز: 5 واقعیت درباره ملکه همسر کامیلا

ملکه همسر باغبانی مشتاق است

ملکه همسر کامیلا در مراسم تاجگذاری پادشاه چارلز سوم در روز شنبه 6 مه 2023 در کلیسای وست مینستر لندن، رسماً ملکه کامیلا نام خواهد گرفت.

5 حقیقت درباره ملکه همسر کامیلا

  1. کامیلا رزماری شاند در 17 ژوئیه 1947 از پدر و مادری سرگرد بروس و روزالیند شاند در بیمارستان کالج کینگ در لندن به دنیا آمد. همسر ملکه ابتدا در مدرسه دامبرلز در ساسکس و سپس در مدرسه کوئینز گیت در کنزینگتون جنوبی تحصیل کرد. او همچنین در مدرسه Mon Fertile در سوئیس تحصیل کرد و در انستیتو بریتانیایی پاریس تحصیل کرد. خانواده سلطنتی سایت اینترنتی.

  2. در 9 آوریل 2005، شاهزاده ولز و خانم کامیلا پارکر بولز در یک مراسم مدنی در گیلدهال ویندزور ازدواج کردند. حدود 800 مهمان در مراسم دعا و فداکاری در کلیسای سنت جورج، قلعه ویندزور به آنها پیوستند. مراسم پذیرایی در قلعه ویندزور به میزبانی اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم انجام شد.

  3. ملکه همسر قبلاً با سرتیپ اندرو پارکر بولز ازدواج کرده بود و این ازدواج در سال 1995 منحل شد. این زوج دارای دو فرزند به نام‌های توماس هنری و لورا رز بودند که به ترتیب در سال‌های 1974 و 1978 به دنیا آمدند.

  4. از زمان ازدواجش با پادشاه در سال 2005، همسر ملکه حامی یا رئیس بیش از 90 موسسه خیریه شده است. کار خیریه اعلیحضرت متنوع است، اما موضوعات متعددی بر سلامت و رفاه، ترویج سواد، هنر، رفاه حیوانات و حمایت از بازماندگان تجاوز جنسی و تجاوز جنسی غالب است.

  5. در سال 2021، در حالی که جهان در قفل بود، اعلیحضرت اتاق مطالعه را راه اندازی کرد – یک جامعه آنلاین برای کشف کتاب ها و نویسندگان جدید.