2 زن مدعی شدند که برای سوار شدن به هواپیمای امریکن ایرلاینز مجبور به تغییر در انظار عمومی شده اند

2 زن مدعی شدند که برای سوار شدن به هواپیمای امریکن ایرلاینز مجبور به تغییر در انظار عمومی شده اند

بسیاری از کاربران اینترنت از خواندن حساب کاربری خود در امریکن ایرلاینز عصبانی شدند.

دو زن ادعا می‌کنند که برای سوار شدن به هواپیمای امریکن ایرلاینز مجبور شده‌اند در مکان‌های عمومی لباس‌های خود را بدون پوشش عوض کنند. مستقل.

یکی از مسافران به نام کریسی مایر در توییتی نوشت که این حادثه در فرودگاه بین المللی هری رید در لاس وگاس رخ داده است.

او در پست خود گفت: “Omfg یک کارمند @AmericanAir من و @keanuCthompson را مجبور کرد قبل از سوار شدن به پرواز شلوارمان را عوض کنیم که در واقع آشکارتر بود. این راهی برای درمان یک عضو پاداش نیست.” این مسافر همچنین عکسی از خود در حالی که لباس هایی را که با آن وارد فرودگاه شده بود پوشیده بود و همچنین تصویری از لباس هایی که گفته می شود قبل از پرواز از آنها خواسته شده بود را عوض کنند. به نظر می رسید این دو زن یک دامن و شلوار ماکسی پوشیده بودند اما در نهایت مجبور شدند شلوارک بپوشند.

او در توییت دیگری گفت: “به معنای واقعی کلمه باید در دروازه بدون پوشش عوض می شد.”

شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز در پاسخ به این موضوع در شبکه های اجتماعی، درخواست کرد اطلاعات بیشتری در رابطه با این حادثه برای آنها ارسال شود. این شرکت هواپیمایی نوشت: “نظرات شما به ما مربوط می شود. لطفاً در DM به ما بپیوندید، ما اینجا هستیم و آماده شنیدن هستیم.”

خانم مایر پاسخ داد: “این واقعاً تحقیرآمیز بود و من به شما بسیار وفادار هستم، کارت اعتباری و همه چیز را دارم.”

کیانو تامپسون، مسافر، در توییتی گفت: “او کریسی را با لباس زیر و من را از کمر به پایین در دروازه برهنه کرده بود… چطور است؟”

بسیاری از کاربران اینترنت از خواندن حساب کاربری خود در امریکن ایرلاینز عصبانی شدند.

“نمی فهمم… دامن های تمام قد بودند! تو زیبا به نظر می رسیدی، اما من نمی دانستم زیبا بودن جرم است.. احساس می کنم اگر 300 پوندی با موهای آبی با همان لباس ها بودی. آنها چیزی نمی گفتند.”

“اوه خدای من! این وحشتناک و نفرت انگیز است!!!!!!!!!! خیلی متاسفم که برای شما هردو اتفاق افتاد، کریسی و کیانو!!!!!!!” یک نفر گفت

شخص سومی اضافه کرد: “این مشکلی ندارد، @AmericanAir. هیچ کس نباید مجبور شود با پاهای برهنه در سراسر قاره پرواز کند، به خصوص زمانی که لباس معقول پوشیده است… و مجبور کردن آنها – در دید عموم – در دروازه کاملاً تغییر کند. غیر قابل قبول.”