2 تشویق کننده تگزاس در حالی که یکی به اشتباه سعی می کرد وارد خودروی اشتباهی شود به سمت آنها شلیک شد

2 تشویق کننده تگزاس در حالی که یکی به اشتباه سعی می کرد وارد خودروی اشتباهی شود به سمت آنها شلیک شد

یک مظنون 25 ساله به نام پدرو تلو رودریگز دستگیر شد (نمایندگی)

واشنگتن:

دو تشویق کننده در پارکینگی در تگزاس پس از اینکه یکی از آنها به اشتباه سعی کرد وارد ماشین اشتباهی شود، هدف گلوله قرار گرفتند که بخشی از حوادث مشابه این هفته در ایالات متحده بود.

پلیس گزارش داد که مرد مسلح چندین گلوله به سوی زنان جوان شلیک کرد که یک نفر را به شدت مجروح کرد.

تیراندازی در اوایل روز سه‌شنبه چند روز پس از آن اتفاق افتاد که یک نوجوان سیاه‌پوست در میسوری پس از به صدا درآوردن زنگ درب اشتباه هدف گلوله قرار گرفت و یک زن جوان در ایالت نیویورک پس از حضور در یک آدرس نادرست به ضرب گلوله کشته شد.

در تگزاس، چهار تشویق کننده – که گفته می شود نوجوان بودند – از پارکینگ فروشگاه مواد غذایی استفاده می کردند تا برای تمرین تشویق کنند. بعد از نیمه شب برگشته بودند تا وسایل نقلیه خود را تحویل بگیرند.

هدر راث گفت که از ماشین دوستش پیاده شد و به سمت وسیله نقلیه او رفت و در را باز کرد، قبل از اینکه متوجه شد مردی داخل آن نشسته است. سپس به ماشین دوستش برگشت.

او در ویدئویی که توسط شرکت محلی ABC KTRK به اشتراک گذاشته شده است، گفت: “من می بینم که مرد از در مسافر بیرون می آید و من پنجره ام را پایین می اندازم و سعی می کردم عذرخواهی کنم.”

او فقط دستانش را بالا انداخت و سپس یک اسلحه را بیرون آورد و سپس شروع به تیراندازی به همه ما کرد.»

اداره پلیس الگین گفت که یک مظنون 25 ساله به نام پدرو تلو رودریگز دستگیر شده و به رفتار مرگبار متهم شده است و احتمال اتهامات بیشتر وجود دارد.

پلیس گفت که یکی از تشویق‌کنندگان که توسط رسانه‌های محلی به نام پیتون واشنگتن شناسایی شده است، “جراحات جدی را متحمل شد و با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شد.”

یک کمپین GoFundMe – که تا صبح چهارشنبه نزدیک به 70000 دلار جمع آوری کرده بود – گفت که “پیتون دو گلوله خورد و به شدت مجروح شد. او در ICU پایدار است و راه طولانی تا بهبودی خواهد داشت.”

KTRK گفت که خانم راث از زخم ناشی از چرا رنج می برد و در صحنه تحت درمان قرار گرفت.

دختران سه بار در هفته یک سفر رفت و برگشت 360 مایلی (580 کیلومتری) انجام دادند تا در یک تیم تشویق کننده رقابتی نخبه شرکت کنند.

تیراندازی های مرگبار در ایالات متحده، کشوری با جمعیتی حدود 330 میلیون نفر و حدود 400 میلیون اسلحه، یک اتفاق عادی است.

رالف یارل، 16 ساله، پس از به صدا درآوردن زنگ اشتباه در در میسوری در حالی که قصد داشت برادران دوقلوی خود را بگیرد، دو گلوله خورد. فرد مظنون به تیراندازی که یک مرد سفیدپوست مسن است، تسلیم مقامات شده است.

و این زن 20 ساله در ایالت نیویورک شنبه شب هنگامی که با سه نفر دیگر در آدرس اشتباه حاضر شد هنگام یافتن خانه یکی از دوستانش توسط یک صاحب خانه به ضرب گلوله کشته شد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)