16 سال بعد، جستجوی کودک گمشده در پرتغال از سر گرفته شد

مادلین مک کان: 16 سال بعد، جستجوی کودک گمشده در پرتغال از سر گرفته می شود

پلیس آلمان در ژوئن 2020 گفت که مادلین مرده است.

لیسبون:

مقامات روز دوشنبه اعلام کردند که پلیس پرتغال روز سه‌شنبه یک مخزنی در داخل کشور که در آن مادلین مک کان سه ساله بریتانیایی در سال 2007 ناپدید شد، جستجو می‌کند.

سخنگوی آتش نشانی گفت که پلیس در حال آماده شدن برای آغاز جست و جو در روز سه شنبه در سدی در منطقه جنوبی آلگاروه در حدود 50 کیلومتری (31.07 مایلی) از یک استراحتگاه ساحلی است که در آن مادلین از یک آپارتمان اجاره ای در هنگام تعطیلات خانوادگی مفقود شد.

یک منبع آشنا به تحقیقات به رویترز گفت که عملیات در شهرداری سیلوس به درخواست مقامات آلمانی انجام شده است، مقامات آلمانی سال گذشته به طور رسمی کریستین بروکنر آلمانی را به عنوان مظنون رسمی ناپدید شدن مک کان شناسایی کردند.

مقامات آلمانی هیچ اظهارنظری فوری نداشتند. پلیس قضایی پرتغال که مسئول این عملیات است از اظهار نظر خودداری کرد.

یک منبع جداگانه مطلع از تحقیقات به احتمال موفقیت در این پرونده طولانی مدت خوش بین نبود و افزود: “این کار به جایی نخواهد رسید”.

بروکنر، محکوم به سوء استفاده از کودکان و فروشنده مواد مخدر، در آلمان به دلیل تجاوز به یک زن 72 ساله در همان منطقه از آلگاروه، جایی که مادلین از آنجا ناپدید شد، پشت میله های زندان است.

پلیس آلمان در ژوئن 2020 گفت که فرض بر این است که مادلین مرده است و احتمالا بروکنر مسئول آن بوده است. بروکنر هر گونه دخالت در آن را رد کرده و به هیچ جرمی مرتبط با آن متهم نشده است.

دادگاهی در آلمان ماه گذشته اتهامات دیگری را علیه او در ارتباط با سایر پرونده های تجاوز جنسی و تجاوز جنسی به کودکان پرتغالی رد کرد که به این معنی بود که دادستان های آلمانی در حال تحقیق درباره ناپدید شدن “مدی” دیگر صلاحیت رسیدگی به آن را ندارند.

پدر و مادر مدی، کیت و گری مک کان، در سال 2007 توسط پلیس پرتغال به عنوان مظنونین رسمی مورد بازجویی قرار گرفتند، اما پلیس سال بعد به دلیل کمبود شواهد، تحقیقات خود را متوقف کرد و آنها را از هرگونه دخالت پاک کرد.

از آن زمان والدین برای جلب توجه به ناپدید شدن دخترشان کمپینی به راه انداختند و چهره های عمومی بریتانیا از غول های تجاری گرفته تا نویسندگان و ستاره های فوتبال درخواست هایی برای کسب اطلاعات کردند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)