گزارش

مدیر عامل Better.com که 900 را اخراج کرد، با اثر فوری تعطیل می شود: گزارش

ویشال گارگ، مدیر اجرایی Better.com، 900 کارمند خود را در هند و ایالات متحده اخراج کرد. (فایل)

Vice روز جمعه با استناد به ایمیلی از هیئت مدیره شرکت وام مسکن دیجیتال گزارش داد، مدیر اجرایی Better.com، ویشال گارگ، با اعمال فوری مرخصی می گیرد.

آقای گارگ در اوایل این هفته به دلیل نحوه رسیدگی به اخراج کارکنان در شرکت وام مسکن، پس از انتشار ویدئویی از اخراج 900 نفر از طریق تماس زوم در رسانه های اجتماعی، عذرخواهی کرد.

Vice با استناد به ایمیل گزارش داد، مدیر مالی، کوین رایان، تصمیمات روزانه شرکت را مدیریت خواهد کرد و به هیئت مدیره گزارش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، هیئت مدیره Better.com همچنین یک شرکت شخص ثالث مستقل را برای انجام ارزیابی رهبری و فرهنگی استخدام کرده است.

Better.com بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

آقای گارگ که به دنبال اقداماتش در شرکت تحت حمایت سافت بانک مورد انتقاد قرار گرفته است، اوایل این هفته گفت که در ابلاغ اخراج کارکنان “اجرای اشتباه” را اشتباه کرده است.

مدیرعامل بازار، عملکرد و بهره وری را به عنوان دلایل تصمیم برای اخراج کارکنان در ایالات متحده و هند ذکر کرده بود.

Better.com که در سال 2016 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در نیویورک است، محصولات وام مسکن و بیمه را از طریق پلتفرم آنلاین خود به صاحبان خانه ارائه می دهد.

این شرکت در ماه مه اعلام کرد که از طریق ادغام با شرکت چک سفید Aurora Acquisition Corp، در معامله ای که ارزش آن را 7.7 میلیارد دلار می کند، وارد بورس خواهد شد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)