RT Creative Lab طلا را در تنها جایزه جهان برای خلاقیت که توسط روزنامه نگاران داوری می شود – RT World News دریافت کرد.

RT Creative Lab در Epica 2021 برای پروژه خود، #VictoryPages: Social Media History، که به شکست نازیسم در جنگ جهانی دوم اختصاص دارد، طلا را ربوده است. این دومین سال متوالی است که آزمایشگاه خلاق RT جایزه برتر را دریافت می کند.

#VictoryPages: تاریخچه رسانه های اجتماعی امسال تنها طلا را در رده «شبکه های اجتماعی» به خود اختصاص داد. در میان برندگان نقره و برنز در همان بخش می‌توان به آمازون پرایم، هاینز، هاواس پاریس، واندرمن تامپسون و برگر کینگ اشاره کرد.

ادامه مطلب


Rodchenko.LIVE: هنرمند آوانگارد افسانه ای روسی در یک ویدیوی مسترکلاس عمیق جان می گیرد.

در سال 2021، جوایز اپیکا 3184 اثر از 64 کشور دریافت کرد. تنها 15 درصد در فهرست نهایی قرار گرفتند و 69 نفر جایزه طلا را دریافت کردند. این افزایش چشمگیر نسبت به سال سخت قبل (1980 ورودی) و نزدیک به سطح 2019 است. بیشترین تعداد ورودی از ایالات متحده (206) و پس از آن آلمان (200) بوده است. از نظر شبکه ها، McCann Worldgroup، BBDO، و Wunderman Thompson به خوبی نمایندگی داشتند.

Epica که در سال 1987 راه اندازی شد، یک جایزه منحصر به فرد است که توسط بیش از 200 نماینده رسانه، سردبیر ارشد و روزنامه نگار برجسته، از معتبرترین عناوین مطبوعاتی تجاری در بیش از 50 کشور، از جمله Adweek، Campaign Magazine، Adobo Magazine، Forbes، Business Insider و غیره داوری می شود.

در سال 2017، #1917LIVE از RT دو جایزه برنز اپیکا را برای «شبکه‌های اجتماعی» و «رسانه» دریافت کرد. در سال 2019، آلبوم AR RT از پروژه چند رسانه ای #Romanovs100 برنده نقره در بخش واقعیت مجازی/واقعیت افزوده در جوایز Epica شد. در سال 2020، #VictoryPages طلا، نقره و برنز را در Epica به دست آورد.

#VictoryPages یک پروژه دیجیتال چند پلتفرمی بزرگ است که به 75 سال از پیروزی بر نازیسم اختصاص دارد. این داستان جنگ جهانی دوم را از طریق رسانه های جدید و هنر دیجیتال در پنج پلت فرم می گوید: توییتر، اینستاگرام، فیسبوک، VK و یوتیوب. مجموعه‌های مختلف #VictoryPages افتخارات زیادی را به دست آورده‌اند، از جمله جوایز Webby، جوایز کلیو، جوایز اجتماعی خوب Shorty، و Red Dot Awards و غیره.

RT Creative Lab یک تیم دیجیتال داخلی نامزد جایزه امی در شبکه خبری بین المللی RT است.

آیا می خواهید در مورد پروژه های جدید ما به روز بمانید؟ وب سایت RT Creative Lab را بررسی کنید. RT Creative Lab را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید – توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و ویمیو.