NYC ردپای کربن خرید مواد غذایی ساکنان را ردیابی خواهد کرد – RT World News

شهردار اریک آدامز اعتراف کرد که نیویورکی ها احتمالا “آماده این گفتگو نبودند”

شهردار اریک آدامز روز دوشنبه در رویدادی برای دفتر شهردار آب و هوا و محیط زیست اعلام کرد که شهر نیویورک ردپای کربن مصرف غذای ساکنان را به عنوان بخشی از یک ابتکار گسترده برای کاهش انتشار کربن از مواد غذایی به میزان یک سوم در سال جاری ردیابی خواهد کرد. عدالت.

آدامز به خبرنگاران گفت که حدود یک پنجم انتشار گازهای گلخانه ای نیویورک ناشی از مصرف مواد غذایی خانگی است و بیشتر آن را گوشت و لبنیات مقصر می داند. ظاهراً مصرف غذای خانگی سومین سهم بزرگ در مجموع انتشار گازهای گلخانه‌ای در شهرها است و تنها پس از ساختمان‌ها و حمل و نقل.

دفتر سیاست غذایی شهردار به آژانس‌های شهری دستور داده است که مصرف مواد غذایی خود را تا سال 2030 تا 33 درصد کاهش دهند، و آدامز از شرکت‌های خصوصی خواسته است تا میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را تا سال 2030 تا 25 درصد کاهش دهند و اصرار دارد که عادات غذایی اسراف‌آمیز نیویورکی‌ها نمی‌تواند بدون به خطر انداختن این مواد غذایی ادامه یابد. سیاره.


NYPD دوباره سگ های روباتی را به فرزندی پذیرفت

صحبت در مورد انتشار گازهای گلخانه ای از وسایل نقلیه و نحوه تاثیر آن بر ردپای کربن ما آسان است. او گفت. اما اکنون باید در مورد گوشت گاو صحبت کنیم. مقامات شهر نیویورکی ها را ترغیب کردند که همبرگرها را کنار بگذارند و سبزیجات و حبوبات را جمع کنند.

“رژیم غذایی مبتنی بر گیاه برای سلامت جسمی و روانی شما بهتر است، من گواه زنده آن هستم، اما…به لطف این موجودی جدید، ما درمی یابیم که برای سیاره بهتر است.” آدامز به شوخی گفت. در حالی که شهردار مدت‌ها ادعا می‌کرد که یک گیاه‌خوار است، حتی یک کتاب آشپزی منتشر می‌کرد که رژیم غذایی ظاهراً گیاهی خود را تبلیغ می‌کرد، سال گذشته اعتراف کرد که پس از مطرح شدن یک افشاگر رستوران از خوردن ماهی‌های گاه به گاه لذت می‌برد.

ردیاب ردپای کربن مصرف خانگی در همان وب سایتی قابل مشاهده خواهد بود که تفکیک کل گازهای گلخانه ای سالانه شهر، که شامل داده هایی در مورد تولید کالاهای مصرفی و استفاده از خدمات حرفه ای نیز می شود.

سال گذشته، آدامز با نیویورک با برنامه C40 Good Food Cities قرارداد امضا کرد، یک تعهد جهانی برای کاهش ضایعات مواد غذایی و ایجاد انگیزه برای عادات غذایی سالم تر. هدف این برنامه اعمال انطباق با اهداف آب و هوایی سازمان ملل از طریق “تحریک کردن” جمعیت به سمت وعده های غذایی مغذی تر است، و یک الزام “رژیم غذایی سلامت سیاره” برای همه ساکنان

آدامز اعتراف کرد که نظارت بر آنچه در انتهای چنگال‌های نیویورک وجود دارد کار آسانی نیست و به Gothamist گفت: من نمی دانم که آیا مردم واقعاً برای این گفتگو آماده هستند یا خیر. زمانی که مایکل بلومبرگ سلف او در سال 2012 با ممنوعیت شدید نوشیدنی‌های شیرین در اندازه‌های فوق‌العاده سعی کرد به طور قانونی تغذیه سالم را اعمال کند، دادگاه عالی ایالت آن را خودسرانه و دمدمی‌انگیز رد کرد. با این حال، بلومبرگ اکنون هیئت مدیره برنامه C40 را اداره می کند.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: