Google Doodle از اجرای نمادین آلن ریکمن در برادوی تجلیل می کند

Google Doodle از اجرای نمادین آلن ریکمن در برادوی تجلیل می کند

آلن ریکمن همچنین یک نقاش طبیعی بود و در رشته طراحی گرافیک تحصیل کرد.

دهلی نو:

گوگل یک ابله را به آلن ریکمن بازیگر انگلیسی به مناسبت 36 سال بازی نمادین خود در “Les Liaisons Dangereuses”، نمایشنامه ای در برادوی که برای آن نامزدی تونی را به دست آورد و در راه اندازی حرفه اش نقش داشت، تقدیم کرد.

آلن ریکمن متولد 21 فوریه 1946 در غرب لندن است و بیشتر برای بازی در نقش سوروس اسنیپ در سریال هری پاتر شناخته می شود. نقش او در نقش آنتاگونیست هانس گروبر در فیلم Die Hard به عنوان یکی از نمادین ترین شخصیت های شرور تاریخ سینما شناخته شد.

با این حال، آلن ریکمن به غیر از بازیگری، یک نقاش طبیعی نیز بوده و طبق صفحه گوگل که به او اختصاص داده شده، در رشته طراحی گرافیک تحصیل کرده است. در این صفحه همچنین آمده است: “او به کمپانی رویال شکسپیر پیوست، جایی که در طوفان و کار گمشده عشق ظاهر شد. او در سال 1985 زمانی که در نقش ضدقهرمان Le Vicomte de Valmont در نمایشنامه Les Liaisons Dangereuses (رابطان خطرناک) بازی کرد، طلا را به دست آورد. پس از کسب نامزدی تونی برای بازی خود، او شروع به دریافت پیشنهاد برای بازی در فیلم کرد.

آلن ریکمن همچنین سه نمایشنامه و دو فیلم را کارگردانی کرد و نامزدی و جوایز متعدد بازیگری را در طول دوران بازیگری خود دریافت کرد.