FBI باید “برده داری امروزی” را بررسی کند – قانونگذار – RT World News

سناتور جاش هاولی مدعی است که مقامات آمریکایی حداقل 85000 کودک مهاجر بدون همراه را از دست داده اند.

دولت پرزیدنت جو بایدن است “مسئولیت اخلاقی” جاش هاولی، سناتور آمریکایی، در نامه ای ادعا کرده است که در نامه ای خواستار تحقیقات FBI در مورد این موضوع شده است.

اف‌بی‌آی باید تلاش‌های همه جانبه‌ای را برای یافتن این کودکان گم‌شده و محاکمه جنایتکارانی که آنها را در بردگی امروزی نگه می‌دارند، انجام دهد.» هاولی روز پنجشنبه در نامه ای به آژانس گفت. وی افزود که FBI همچنین باید از وزارت امنیت داخلی (DHS) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تحقیق کند. به دلیل نقش آنها در تسهیل بهره کشی از این کودکان، بر خلاف قانون.»

از زمان روی کار آمدن بایدن در ژانویه 2021 و به سرعت متعهد شد که کودکانی را که بدون خانواده خود به مرز می‌رسند، اخراج نکند، عبور غیرقانونی مرزها و دستگیری افراد زیر سن قانونی بدون همراه به بالاترین حد خود رسیده است. در عوض، کودکان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا ادعای قانونی پناهندگی دارند یا نه، برای زندگی با حامیان بزرگسال در داخل ایالات متحده فرستاده می شوند. قانونگذاران جمهوری خواه سیاست های بایدن را عامل تشویق قاچاق کودکان مهاجر به ایالات متحده و ایجاد یک بحران انسانی می دانند.


صدها نفر از پل ایالات متحده و مکزیک عبور کردند (ویدئو)

هاولی، یک جمهوریخواه میسوری، گفت که تخمین زده می شود که از اوایل سال 2021 حدود 345000 خردسال بدون همراه از مرز عبور کرده اند. هزاران نفر از این کودکان اکنون طعمه مجرمان کار کودکان هستند. او گفت. دولت بایدن از نظر اخلاقی مسئول سرنوشت آنهاست.»

هاولی مدعی شد که دولت علاوه بر اینکه به کودکان مهاجر اجازه ورود به ایالات متحده را می دهد، به جای اینکه آنها را مجبور کند تا مراحل مهاجرت خود را در آن سوی مرز منتظر بمانند، روند بازرسی را برای حامیانی که کودکان زیر سن قانونی قرار می دهند، کاهش داد. در عین حال، افشاگرانی که نسبت به این سیاست ها ابراز نگرانی می کنند، با اقدامات تلافی جویانه مواجه شده اند.

“در نتیجه، هزاران کودک به تاجران برده مدرن تحویل داده شده اند.” هاولی گفت. «آنها تحت شرایط تنبیهی مجبور به کار در کارخانه می شوند. آنها مجبورند قطعات خودرو بسازند، گوشت را در کشتارگاه ها فرآوری کنند و سقف خانه ها را بازسازی کنند.»

آنها از غذا، تحصیل محروم هستند و گاهی از جان خود می ترسند. آنها از خشونت جنسی رنج می برند. در کشوری که ادعا می کند برای حاکمیت قانون و حمایت از کودکان ارزش قائل است، این امر غیر وجدانی است.

سناتور گفت که FBI باید کودکان گمشده را در اولویت اصلی خود قرار دهد. او خواستار آن شد که آژانس تا 25 ماه مه در مورد محل نگهداری خردسالان مهاجر و پیگردهایی که در نتیجه تحقیقات آغاز شده است، به او گزارش دهد.