Decathlon فروش کانو را به دلیل مهاجران محدود می کند – RT World News

خرده فروش کالاهای ورزشی Decathlon گفته است که دیگر قایق رانی در فروشگاه های خود در شمال فرانسه نمی فروشد زیرا این کشتی های سبک به طور فزاینده ای توسط مهاجرانی که قصد عبور از انگلیس را دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

“با توجه به شرایط فعلی … خرید قایق رانی دیگر امکان پذیر نخواهد بود” خرده فروش فرانسوی اعلام کرد که در فروشگاه های Decathlon در کاله و گراند-سینت، خارج از دانکرک.

این دو شهر مشرف به تنگه دوور هستند که باریک ترین نقطه کانال مانش است. هزاران مهاجر در سال‌های اخیر از این نقطه برای انجام سفر دریایی خطرناک 34 کیلومتری از فرانسه به بریتانیا استفاده کرده‌اند. دکاتلون شکایت کرد که بسیاری از کانوها برای هدف اصلی ورزشی خود خریداری نمی‌شوند.

ادامه مطلب


بارها و بارها در لندن و پاریس بر روی گذرگاه های کانال

آنها “می تواند برای عبور از کانال استفاده شود” و در نتیجه این “جان مردم به خطر خواهد افتاد” اشاره کرد.

“ما متعهد هستیم که هرگز مشتریان خود را در استفاده از محصولات خود در هر شرایطی در معرض خطر قرار ندهیم.” شرکت گفت.

به گفته این خرده فروش، ابتکار حذف قایق ها از قفسه ها از سوی خود فروشگاه ها انجام شد و توسط دفتر مرکزی حمایت شد. با این حال، Decathlon به فروش کشتی ها به صورت آنلاین و در سایر فروشگاه های خود در سراسر فرانسه ادامه خواهد داد.

پنجشنبه گذشته، دو قایق رانی در کانال مانش در نزدیکی کاله پیدا شد، در حالی که دو مهاجر از آب نجات یافتند. روز بعد، سه نفر دیگر پس از تلاش برای رفتن به انگلستان با استفاده از قایق، مفقود شدند.

تنش ها بین لندن و پاریس پس از آنکه یک هفته پیش رکورد تعداد مهاجران – 1185 – توانستند از کانال مانش عبور کنند، بالا گرفته است.

بریتانیا گفت که اینطور است غیر قابل قبول” فرانسه به افراد زیادی اجازه داده است که از بین بروند، اما دولت فرانسه اصرار داشت که آنها “نه همکار و نه دستیار آنها” هستند و گذرگاه‌های رو به رشد را به گردن قاچاقچیان و بازار کار بریتانیا می‌اندازد که این کشور را برای مردمی که مشتاق می‌کنند جذاب می‌کند. با هزینه کم کار کنید.»

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!