CNN به طور ناگهانی میزبان قدیمی – RT World News را اخراج کرد

دان لمون گفت که پس از 17 سال کار در شبکه، از اخراجش “متحیر” شده است

سی‌ان‌ان مجری تلویزیونی دون لمون را که بین سال‌های 2006 تا 2023 برای این شبکه کار می‌کرد، اخراج کرد و این موضوع باعث اختلاف عمومی با کارشناس سابق شد، زیرا او اصرار دارد که از این تصمیم چشم پوشی کرده است.

لمون روز دوشنبه در توییتر اخراج خود را اعلام کرد و گفت که هیچ اطلاع قبلی به او داده نشده بود، در حالی که پیشنهاد می کرد این اقدام به انگیزه انجام شده است. “مسائل بزرگتر در بازی” پشت صحنه، بدون اینکه مشخص شود چه چیزی ممکن است باشد.

“امروز صبح توسط نماینده ام به من اطلاع دادند که توسط CNN فسخ شده ام. من مات و مبهوت هستم. بعد از 17 سال در CNN فکر می کردم که یک نفر در مدیریت این وقار را داشته باشد که مستقیماً به من بگوید. او گفت. “هیچ وقت هیچ نشانه ای به من داده نشد که نمی توانم به کارهایی که دوست داشتم در شبکه ادامه دهم.”

سی‌ان‌ان هیچ توضیحی برای اخراج لیمون ارائه نکرده است، اما در بیانیه‌ای که بعداً روز دوشنبه منتشر کرد، اظهارات او را رد کرد.


فاکس نیوز از تاکر کارلسون جدا شد

اظهارات دان لمون درباره وقایع امروز صبح نادرست است. به او فرصتی برای ملاقات با مدیران پیشنهاد شد اما در عوض بیانیه‌ای در توییتر منتشر کرد. شرکت گفت.

برنامه Lemon ‘CNN This Morning’ از نظر رتبه بندی از رقبای خود عقب مانده است، اگرچه رئیس این شبکه کریس لیخت با این وجود گفت که او “متعهد به موفقیت خود” در یادداشتی که برای کارمندان منتشر شد، آن را اعلام کرد «سی‌ان‌ان و دان راهشان را از هم جدا کردند».

لیمون پس از شروع به کار در CNN در سال 2006 میزبان چندین برنامه بود که مهمترین آنها برنامه خبری CNN Tonight بود. اخراج او در همان روزی رخ داد که فاکس نیوز اعلام کرد از مجری قدیمی خود تاکر کارلسون، که برای مدتی کارشناس برتر این شبکه بود، جدا شده است. تاکنون، نه فاکس و نه کارلسون درباره این جدایی توضیحی نداده اند.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: