ABC News نظرات واکسن نامزد ریاست جمهوری را سانسور می کند – RT World News

این رسانه آمریکایی اعتراف کرده است که ادعاهای رابرت اف کندی جونیور در مورد حملات کووید-19 را قطع کرده است.

ABC News مصاحبه خود با نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده رابرت اف کندی جونیور – رقیب اصلی جو بایدن برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2024 – را با حذف اظهارات نادرست وی در مورد واکسن های کووید-19 و سایر تلقیحات سانسور کرد.

“باید توجه داشته باشیم که کندی در طول مکالمه ما ادعاهای نادرستی در مورد واکسن کووید-19 مطرح کرد.” لینزی دیویس مجری شبکه ABC روز پنجشنبه پس از پخش مصاحبه خود با برادرزاده رئیس جمهور سابق جان اف کندی جونیور گفت که کندی نیز این کار را انجام داده است. “ادعاهای گمراه کننده” برخلاف یافته های تحقیقاتی، در مورد ارتباط بین برخی واکسیناسیون ها و اوتیسم. ما از قضاوت سرمقاله خود استفاده کرده‌ایم که بخش‌هایی از آن مبادله را در مصاحبه خود لحاظ نکرده‌ایم.»

دیویس در طول مصاحبه با کندی گفت و گو کرد و گفت که ادعاهای گذشته او در مورد واکسن هایی که باعث اوتیسم می شوند کاملاً نادرست بوده است. “حذف شده.” همانطور که نامزد شروع به توضیح داد چرا معتقد است که سازمان های بهداشت عمومی بزرگ، مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC)، “اسیر” نظراتش قطع شد سپس این کلیپ تقریباً به دیویس منتقل می شود که به این نکته اشاره می کند که برخی از اعضای خانواده کندی با نظرات او در مورد واکسن موافق نیستند.

من فقط کنجکاوم، اگر نتوانید خواهران خود را وادار کنید که به شما برای ریاست جمهوری رأی دهند، چگونه این درخواست را برای رأی دهندگان آمریکایی ایجاد می کنید؟» میزبان پرسید. کندی پاسخ داد که او خانواده ای پرجمعیت دارد که در مورد مسائلی که آنها در مورد آنها اختلاف نظر دارند صحبت می کنند. این چیزی است که به نظر من درسی است که باید برای این کشور بیاموزیم. ما می‌توانیم بدون اینکه از هم متنفر باشیم، بدون اینکه همدیگر را به حاشیه ببریم، با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشیم.» دیویس شوت برگشت، من فقط از کلمات خانواده‌تان استفاده می‌کنم تا شما را خطرناک خطاب کنم، نه اینکه بگویم این مثل خانواده‌های معمولی نیست که ممکن است سر میز آشپزخانه اختلاف نظر داشته باشند.»


برادرزاده جی اف کی به رقابت های ریاست جمهوری آمریکا پیوست

مبادله غیرمعمول – اساساً مانع از شنیدن نظرات یک نامزد توسط رأی دهندگان – ممکن است نشانه اولیه چگونگی پوشش مبارزات انتخاباتی کندی توسط رسانه های قدیمی باشد. کندی روز جمعه خاطرنشان کرد که قانون فدرال صدا و سیما را از سانسور نامزدهای ریاست جمهوری منع می کند.

مردم به جای روزنامه‌نگاری، شغل هشیاری را دیدند.» او گفت. آنها به جای اطلاعات، تهمت زدند و تبلیغات دارویی را از غلاف بیرون آوردند. آمریکایی ها شایسته شنیدن مصاحبه کامل هستند تا بتوانند تصمیم خود را بگیرند. چگونه دموکراسی می تواند بدون مطبوعات آزاد و بی طرف عمل کند؟»

نظرسنجی فاکس نیوز که روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد که اگرچه رقبای رئیس جمهور بایدن برای نامزدی حزب دموکرات نامزدهای طولانی مدت هستند، کندی در حال افزایش است. در حالی که 62 درصد از رای دهندگان دموکرات می خواهند که حزب بایدن را برای انتخاب مجدد نامزد کند، 19 درصد از کندی حمایت می کنند. یک نظرسنجی قبلی نشان داد که کندی پس از ورود به رقابت در اوایل ماه جاری، مورد حمایت 14 درصد از دموکرات ها قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:
فایل‌های توییتر جزئیات کمپین سانسور کووید را نشان می‌دهد

کندی نه تنها برادرزاده یک رئیس جمهور، جی اف. “ادغام فاسد قدرت دولتی و شرکتی” و علیه سیاست واشنگتن در استفاده از قدرت نظامی برای اعمال هژمونی جهانی سخن گفته است. “جنگ اوکراین آخرین فروپاشی “قرن آمریکایی” کوتاه مدت نئومحافظه‌کاران است. او اوایل این ماه گفت.

بیشتر بخوانید:
اینستاگرام اکانت رابرت اف کندی جونیور که بیش از 800000 مشترک دارد را به دلیل «ادعاهای رد شده در مورد واکسن» حذف می کند.