5 مورد از نوع Omicron در نیویورک تایید شد

5 مورد از نوع Omicron در نیویورک تایید شد

نوع Omicron Covid: نیویورک پنج مورد از نوع جدید Omicron Covid را گزارش کرد.

نیویورک:

فرماندار کتی هوچول روز پنجشنبه گفت که ایالت نیویورک پنج مورد ابتلا به نوع Omicron ویروس کرونا را تایید کرده است که تعداد کل موارد شناسایی شده در ایالات متحده از سویه جدید را به هشت نفر رساند.

هوچول در پستی در توییتر با هدف اطمینان دادن به ساکنان چهارمین ایالت پرجمعیت این کشور مبنی بر اینکه این کشف غیرمنتظره نبوده است، گفت: «ایالت نیویورک پنج مورد از نوع omicron را تأیید کرده است.

او گفت: “اجازه دهید واضح بگویم: این دلیلی برای هشدار نیست. ما می دانستیم که این نوع در حال آمدن است و ابزارهایی برای جلوگیری از گسترش در اختیار داریم.”

“واکسن خود را دریافت کنید. تقویت کننده خود را دریافت کنید. ماسک خود را بپوشید.”

هنوز مشخص نیست که آیا موارد جدید در شهر نیویورک – پرجمعیت ترین منطقه شهری این کشور- یا در نزدیکی آن بوده است یا خیر و آیا این موارد در افرادی که اخیراً از سفر به خارج از کشور بازگشته اند شناسایی شده است.

تاکنون هشت مورد در ایالات متحده تایید شده است که حداقل یک مورد در مینه سوتا مربوط به فردی است که سابقه سفر بین‌المللی اخیر نداشته است، که نشان می‌دهد این ویروس در داخل کشور در حال پخش است.

ارقام هوچول به دنبال اعلام جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تقویت کمپین دولتش علیه کووید-19 با شروع زمستان صورت گرفت.

اقدامات جدید شامل آزمایش همه مسافران بین‌المللی ورودی در یک روز پس از پرواز و تمدید ماسک در حمل‌ونقل عمومی تا اواسط مارس است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)