ما بهترین دوستان باقی خواهیم ماند

ما بهترین دوستان باقی خواهیم ماند

سانا مارین و مارکوس رایکونن او درخواست طلاق داده اند.

هلسینکی:

آن ها روز چهارشنبه در اینستاگرام اعلام کردند، نخست وزیر مستعفی فنلاند، سنا مارین به طور مشترک با همسر سه ساله اش مارکوس رایکونن درخواست طلاق داده است.

آنها در استوری های جداگانه اینستاگرام خود گفتند: “ما از 19 سال با هم بودن و دختر مورد علاقه خود سپاسگزاریم. ما بهترین دوستان خواهیم بود.”

مارین و رایکونن که تا همین اواخر در یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر کار می کردند، یک دختر 5 ساله دارند. آنها در سال 2020 ازدواج کردند در حالی که مارین در دفتر کار خود با تأثیرات همه گیر COVID-19 برخورد می کرد.

مارین پس از عروسی خود در آگوست 2020 با رایکونن در اینستاگرام نوشت: “ما دوران جوانی خود را با هم زندگی کردیم، با هم وارد بزرگسالی شدیم و با هم برای دختر عزیزمان پدر و مادر شدیم.”

مارین و حزب سوسیال دموکرات او در انتخابات پارلمان فنلاند در ماه گذشته شکست خوردند و از حزب راستگرای ائتلاف ملی و همچنین حزب ملی گرای فنلاند عقب افتادند.

مارین، 37 ساله، جوان‌ترین نخست‌وزیر جهان زمانی که در سال 2019 به قدرت رسید، توسط طرفداران در سراسر جهان به عنوان الگوی هزاره‌ای برای رهبران جدید مترقی در نظر گرفته می‌شود، حتی زمانی که رای‌دهندگان در خانه دولت جدید را انتخاب کردند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)