بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات

بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات ، نگه داری از حیوانات خانگی و حفظ امنیت آن ها جزو سخت ترین کارها و بسیار با اهمیت است. اگر از محدوده ی مشخص خارج شده یا وارد محدوده ی غیر مجاز شده پیامک و هشدار دریافت کنید. اما راهکار دیگری که به شما پیشنهاد میدهیم این است که میتوانید تنها برای سگهای گله که معمولاً پیش از بقیه حرکت میکنند ردیاب تهیه کنید. HARMEN یکی از کاملترین ردیاب ها برای حیوانات خانگی کوچک و بزرگ میباشد و هیچ گونه خطایی ندارد و ضد آب و ضدضربه بودن آن دلیل بر پرفروش بودن آن در آمریکا و اروپا میباشد و بسیار پیشرفته تر از ردیاب های findster duo , paw tracker, pod2 gsp,link akc,tractive gps,pet pace,furetrive,gibi,voyce,garmin astro,loc8tor و بسیاری از ردیاب های دیگر فروشگاه های آمازون و ebay و دیجی کالا میباشد.

در بعضی از ردیابها خطای ردیابی به 1 متر و در مواردی دیگر به 20 متر هم میرسد. موقعیت یابی دقیق، باتری قدرتمند و برد بالا از جمله ویژگی های جی پی اس قلاده ای است. این ردیاب ها با وصل شدن به قلاده حیوانات میتواند موقعیت لحظه ای حیوان را به ما اطلاع دهد و همچنین امکان گم شدن ردیاب به دلیل وصل شدن به قلاده بسیار کم می شود . مهم ترین هدف افراد برای استفاده از یک ردیاب حیوانات فراهم کردن امنیت و اطلاع یافتن از موقعیت مکانی حیوانات است. ردیاب حیوانات یک دستگاه بسیارکاربردی و مفید بوده که به کمک آن از وضعیت و موقعیت حیوانات خانگی اطلاع پیدا می کنند.

از کدام ردیاب حیوانات استفاده کنیم؟ ردیاب حیوانات فقط برای سگ و گربه مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ بلکه برای حیوانات نژاد دار و اصیل مانند اسب های مسابقه و سوار کاری، پرنده های گران و نایاب نیز استفاده می شود. البته نرمافزاری مانند PetPace، فقط با استفاده از نرمافزار تحت وب، قابلاستفاده میباشد. این بدان معنی است که اگر از آنها برای ردیابی کلیدها یا اشیاء دیگری که معمولاً در این نزدیکی هستند استفاده می کنید ، آنها بسیار کارآمد هستند.

استفاده از ردیاب حیوانات ساده تر از آن چیزی است که فکرش را کنید. همچنین برای نگهداری از پت، باید زمان مناسب برای رسیدگی به حیوان خود در بگیرید. دستگاه ردیاب برای حفظ امنیت حیوانات خانگی در برابر سرقت، یا ورود به محدوده های خطرناک و در زمان هایی که از شما فاصله گرفته اند مفید و کاربردی است. جلوگیری از به سرقت رفتن حیوانات در شهرهای شلوغ یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه نمایید. به وسیله این دستگاه به راحتی امنیت حیوانات خانگی تامین شده و بدون نگرانی آن ها را در منزل تنها می گذارند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروش ردیاب حیوانات خانگی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.