Truth Social از واشنگتن پست به دلیل افترا شکایت کرد – RT World News

این روزنامه ظاهراً جنگ صلیبی طولانی‌مدتی علیه ترامپ و پلتفرم او به راه انداخته است که در یک مقاله موفق اخیر به اوج خود رسیده است.

گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG)، شرکت مادر پلت فرم اجتماعی حقیقت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، از واشنگتن پست به دلیل افترا شکایت کرده و ادعا می‌کند که این روزنامه اخیراً منتشر کرده است. “قطعه ضربه ای فاحش” در مورد پلت فرم موجودیت آن را تهدید می کند. این شکایت که روز شنبه در منطقه دوازدهم فلوریدا تنظیم شد، خواستار غرامت 3.78 میلیارد دلاری برای جبران خسارت و مجازات است.

مقاله 13 ماه مه روزنامه “پست” با عنوان “اعتماد مرتبط با بانک های پورن پسند می تواند سهمی در Truth Social ترامپ به دست آورد” در مرکز این شکایت قرار دارد که این رسانه ادعا می کند. “به دروغ TMTG را به تقلب در اوراق بهادار و سایر تخلفات متهم کرد.”

این داستان ادعا می کند که TMTG این واقعیت را از سهامداران پنهان کرده است که در حال گرفتن وام مشکوک از بانک Paxum است که به عنوان یک وام نامیده می شود. “بانک پورنو پسند” این امر به یک بانکدار روس که به نظر شوم ظاهر می شود، سهم کنترلی در Truth Social را می دهد. به گفته WaPo، شرکت همچنین از گفتن به سهامداران غافل شد که برای کمک به مدیرعامل Digital World Acquisition Corporation (DWAC) – شرکت اکتساب با هدف ویژه که بیش از یک سال پیش ادغام آن با TMTG اعلام شد – هزینه زیادی برای یاب پرداخت کرده است. تنظیم وام از بانک

همه این معاملات مشکوک ظاهراً از کمیسیون بورس و اوراق بهادار مخفی مانده است.


ترامپ دوباره کنترل حساب‌های رسانه‌ای فیسبوک و اینستاگرام خود را به دست می‌گیرد

طبق دادخواست TMTG، این اتهامات بر اساس ادعاهای ساختگی است که توسط کارمند سابق ویل ویلکرسون ناراضی مطرح شده است. این “شواهد” شامل اسناد جعلی و همچنین یک داستان دروغین قبلی منتشر شده توسط گاردین است که در آن ادعا شده بود که دادستان های فدرال در حال تحقیق در مورد TMTG برای نقض احتمالی پولشویی هستند.

در این دادخواست آمده است، علیرغم اطلاع از اینکه دوین نونز، مدیر عامل TMTG قبلاً از آن کاغذ به دلیل افترا در مورد داستان پولشویی شکایت کرده است، WaPo با ادعاهای خود ادامه داد و موارد بیشتری را در راس آن قرار داد.

اتهامات جنایی نادرست WaPo TMTG را در معرض تمسخر، تحقیر و بی اعتمادی عمومی قرار داد و به تجارت و شهرت TMTG آسیب رساند. دعوی ادعا می کند، توصیف “قطعه ضربه ای فاحش” به عنوان اوج الف “جنگ صلیبی چندین ساله علیه TMTG که با پنهان کردن اطلاعات مربوطه در اختیارش مشخص می شود” بالغ بر یک “تهدید وجودی” علیه شرکت

شکایت همچنین ادعا می کند که داستان مخرب کاربران بالقوه Truth Social را از پیوستن به این پلتفرم منصرف کرده است و ادغام برنامه ریزی شده TMTG با DWAC را به تاخیر می اندازد. ظاهراً این داستان حتی یک تماس تلفنی از طرف JP Morgan Chase در مورد تراکنش‌های این شرکت با بانک Paxum ایجاد کرد.

ترامپ قبلاً ادعا کرده بود که Truth Social این کار را می کند “فوق العاده خوب” رد پیشنهاد مدیر عامل توییتر ایلان ماسک برای بازگشت به حساب خود در سال گذشته. رئیس جمهور سابق به صورت قراردادی موظف است به 5 میلیون دنبال کننده Truth Social خود به مدت 6 ساعت به تمام پیام های رسانه های اجتماعی خود اختصاص دهد.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: