3 نوجوان به دلیل کشتن و خوردن قو محبوب دهکده نیویورک دستگیر شدند

3 نوجوان به دلیل کشتن و خوردن قو محبوب دهکده نیویورک دستگیر شدند

قو ماده که فای نام داشت، بیش از یک دهه در برکه ساکن بود

سه نوجوان در نیویورک به اتهام کشتن و خوردن یک قو مورد احترام جامعه محلی آن دستگیر شدند. نگهبان گزارش شده است. قو ماده به نام Faye که بیش از یک دهه در برکه ساکن بود، در مانلیوس، حومه سیراکوز کشته شد. چهار نوزاد او که سیگنت نام دارند نیز پس از رژه روز یادبود ناپدید شدند.

اداره پلیس مانلیوس در فیس بوک منتشر کرد، وقتی ناپدید شدن آنها باعث نگرانی مردم محلی شد، پلیس شروع به تحقیق در مورد این پرونده کرد که منجر به کشف دو سیگنت در فروشگاهی در نزدیکی سالینا شد.

یکی از نوجوانان کارمند فروشگاه ناشناس بود و به ربودن قو و سیگنت با دو نفر دیگر اعتراف کرد. پلیس گفت که دو سیگنت دیگر در یک اقامتگاه خصوصی در سیراکوز پیدا شده اند.

پلیس گفت: «متاسفانه تحقیقات منجر به کشف این شد که فی، قو ماده، در آخر هفته کشته شده است.

گروهبان کن هتر گفت که نوجوانان نیمه شب مخفیانه وارد محوطه برکه شدند و در حالی که پرنده در حال لانه سازی بود به او هجوم آوردند. پس از کشتن در حوض، قو به خانه یکی از عمه هایشان برده شد و در آنجا پخته شد.

آقای هاتر گفت: “قو در برکه کشته شد و متعاقباً توسط خانواده و دوستان مصرف شد. این کار به دلیل کمبود غذا انجام نشد. این کار به این دلیل انجام شد که آنها می خواستند چیزی را که فکر می کردند یک اردک بزرگ است شکار کنند.” اخبار سی بی اس از طریق ایمیل.

سه مظنون بین 16 تا 18 ساله به اتهاماتی از جمله سرقت بزرگ و شرارت مجرمانه و همچنین توطئه و تجاوز جنایی دستگیر شدند. این دو نوجوان بعداً نزد والدین خود رها شدند و بلیط هایی برای حضور در دادگاه دریافت کردند. سومی که 18 سال دارد در انتظار محاکمه است.

در همین حال، سیگنت ها در حال حاضر تحت مراقبت یک زیست شناس هستند که سلامت و تندرستی قوها را برای روستای مانلیوس تضمین می کند.

به گزارش Syracuse.com، روستای مانلیوس به خاطر حوض و قوهایش معروف است.