2 مدرسه در میشیگان کوله پشتی را به عنوان اقدام ایمنی در میان تیراندازی های گسترده ممنوع کردند

2 مدرسه در میشیگان کوله پشتی را به عنوان اقدام ایمنی در میان تیراندازی های گسترده ممنوع کردند

مدارس در سراسر ایالات متحده تمرینات مختلفی را برای به حداقل رساندن خطر تیراندازی جمعی انجام می دهند.

دو مدرسه در میشیگان با اشاره به حوادث مختلف تیراندازی دسته جمعی در ماه های اخیر دانش آموزان را از آوردن کوله پشتی منع کرده اند. CNN به نقل از مقامات یکی از موسسات، مدارس دولتی گراند راپیدز، اعلام کرد که پس از کشف یک اسلحه پر شده در کیف یک دانش آموز کلاس سوم، کوله پشتی را ممنوع می کند. بر اساس بیانیه ناحیه مدرسه، این کشف چهارمین حادثه مشابه از یک دانش آموز در این سال تحصیلی بود. مطابق با ABC Newsایالات متحده در سال جاری تاکنون با حداقل 202 تیراندازی دسته جمعی مواجه شده است که بیشتر از تعداد روزهای سال 2023 است.

“این تصمیمی نیست که ما ساده گرفته ایم و می دانیم که این ناراحتی قابل توجهی برای خانواده های ما ایجاد می کند. من بیش از این ناامید هستم که تصمیمی مانند این ضروری است، اما ما باید ایمنی را در اولویت قرار دهیم و این چیزی است که این تصمیم در مورد آن است.” به نقل از لیدریان رابی، سرپرست مدارس دولتی گرند راپیدز CNN.

خانم رابی افزود: «این تنها یک مرحله از یک گفتگوی مداوم در مورد اینکه چگونه می‌توانیم از فرزندانمان در دنیای به سرعت در حال تغییر خود محافظت کنیم، است.»

این مدرسه در بیانیه ای اعلام کرد که این ممنوعیت “تا اطلاع ثانوی” برقرار خواهد بود.

دومین مدرسه ای که کوله پشتی دانش آموزان را در میشیگان ممنوع می کند، مدرسه جامعه فلینت است که این فرمان از اول ماه مه اجرا شد.

مسئولان مدرسه در بیانیه ای با اعلام ممنوعیت کوله پشتی گفتند: «ما به نقطه ای رسیده ایم که باید تصمیمات سختی برای اطمینان از ایمنی مدارس بگیریم.

مدارس در سراسر ایالات متحده تمریناتی مانند تمرینات تیراندازی دسته جمعی و نصب فلزیاب ها را برای جلوگیری از حوادث تیراندازی جمعی انجام می دهند.

CNN وی گفت که تا کنون حداقل 16 تیراندازی در مدارس سراسر ایالات متحده در سال جاری رخ داده است، از جمله در یک مدرسه ابتدایی در نیوپورت نیوز، ویرجینیا، که در آن معلمی توسط یک کودک 6 ساله که اسلحه ای را در کوله پشتی خود آورده بود، هدف گلوله قرار گرفت.

در ماه مارس، شش نفر از جمله سه کودک در تیراندازی در مدرسه کووننت در نشویل کشته شدند.