رمزارز چیست؟

ارزهای دیجیتال دارایی های آنلاینی میباشند که صرفا جهت مبادله بر بر روی بستر اینترنت اخلاق شده اند. او‌لین ارز دیجیتال ذیل تیتر بیت کوین در سال 2009 به وسیله فرد یا این که گروهی مهم نام مستعار ساتوشی ناکاماتو گسترش دیتا شد. از آن زمانه عملا انقلاب ارزهای دیجیتال آغاز شده و پس از گذشت یک ده سال نیز درحال حاضر ارزهای دیجیتال به بسیاری از ناحیه های مختلف زندگی افراد روش یافته اند.

چنین پرورش محبوبیتی منجر شده میباشد که اکثری از مردمان در پی آموزش ارز دیجیتال باشند. این ارزهای دیجیتال به رخ توکن های رمزنگاری شده بر بر روی یک کانال تحت تیتر بلاکچین مبادله می شوند. شبکه بلاکچین خود به منزله بک پایگاه دیتا های توزیع شده است که نیاز به یک واحد در اختیار گرفتن مرکزی را از بین برداشته است.

تمامی داده های مربوط به ارزهای دیجیتال بر روی این پایگاه داده ذخیره می شوند و هر کسی می تواند تمامی سابقه معاملاتی یک ارز بخصوص را بررسی نماید. علاوه بر ارزهای دیجیتال، فناوری بلاکچین را می قدرت برای ذخیره اشکال متمایز از داده ها به فعالیت گرفت و عملا محدودیت بخش اعظمی یه خرده در رابطه دارای داده های ذخیره شده بر بر روی آن وجود دارد.

نیاز به تدریس ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال تازه ترین فناوری در راستا خدمات مالی و بانکی به شمار می روند. اهمیت این وجود تفاوت بخش اعظم ای اساسی سیستم های مالی سنتی قبل از خود داشته و به عبارتی دیگر سیستم های مالی را از تازه گشوده طراحی کرده اند.

ارزهای دیجیتال به صورت غیر متمرکز فعالیت کرده و برخلاف خزانه ها هیچ نهاد مرکزی ندارند. از همین رو، هزینه های کارمزد شبکه ارزهای دیجیتال زیاد زیر خیس و هم شتاب پردازش معاملات آنان بالاتر از سیستم های مالی سنتی است. حذف شدن فرایندهای زمانبر به جهت افتتاح حساب های بانکی و یا جهت دریافت وام و جایگزین شدن آنان اهمیت یکسری کلیک معمولی در شبکه های ارز دیجیتال باعث شده می باشد که همین ارزها به جهت مردم مضاعف در دسترس باشند.

ادغام ارزهای دیجیتال در هر جور کسب و فعالیت و بنگاه اقتصادی به سادگی چند کلیک قابل انجام است. موردها ذکر شده ملازم اصلی اقتدار ارزهای دیجیتال در از دربین برداشتن مرزهای جغرافیایی کشورها و ایجاد یک اقتصاد جهانی کامل، حیاتی آموزش ارز دیجیتال را دو چندان کرده است.

در سری آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان سیر تکامل ارزهای دیجیتال و نقاط قوت آن‌ها نسبت به سیستم های بانکداری سنتی به طور گسترده توضیح دیتا شده اند. به طور کلی می اقتدار گفت که پرورش سریع ارزهای دیجیتال و ادغام فزاینده آنها در کسب و کارها و نیز برتری های دوچندان آن‌ها نسبت به سیستم های مالی سنتی، آموزش ارز دیجیتال را به یک نیاز اهمیت تبدیل کرده است.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

بسیاری از مردمان کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را صرفا در خرید کردن و نگه داری یک یا تعدادی ارز مختص و انتظار به جهت ارتقاء بهای آن می بینند. البته رویکرد های مضاعف متمایز برای به دست آوردن درآمد و سود از این فناوری مدرن وجود دارد. به جهت مثال سهام گذاری، یلد فارمنیگ و تامین سرمایه از اشکال رویکرد های مستقیم برای به دست آوردن سود از ارزهای دیجیتال هستند.

در آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان بهترین روش های به دست آوردن درآمد از ارزهای دیجیتال دارای توجه به تجربه و میزان شناخت اشخاص عشق و علاقه مند به تشریح معرفی شده اند.

اما جدای از همین روش های مستقیم، مخلوط و پیاده سازی فناوری بلاکچین و به تبع آن ارزهای دیجیتال در بازی های ویدیویی منجر شده میباشد که بازی های ارز دیجیتال به راه و روش مناسبی به جهت به دست آوردن درآمد تبدیل شوند. بازی های عرصه ی ارزهای دیجیتال، کلیدی سبک های متمایز میباشند و نیز شیوه های متمایز را برای پاداش دهی به بازیکنان خویش گزینش کرده اند.

در بخش اعظمی از بازی ها شخصیت های بازی قابل ارتقاء هستند؛ ولی راهی به جهت کسب درآمد از آن‌ها وجود ندارد. چون که همین شخصیت ها یکتا نبوده و بازیکن صاحب و مالک واقعی آن شخصیت ها نیست. ولی در بازی های ارز دیجیتال شخصیت ها و دلاور ها به شکل توکن های یکتایی بر بر روی بلاکچین قابل ذخیره هستند.

به همین دلیل، صاحب و مالک واقعی همین شخصیت ها شخص بازیکن بوده و بازیکن می تواند هر روزگار که اراده کند توکن خود را به فروش برساند. روش دوم به دست آوردن درآمد معمولا تبدیل پاداش های بازی به ارز دیجیتال است. چندین گزینه از بهترین بازی های ارز دیجیتال در ادامه معرفی شده اند.

Sorare

سورر یک بازی ارز دیجیتال بر اساس کارت هست که بر بر روی بلاکچین اتریوم توسعه دیتا شده است. هر کدام از کارت های این بازی به یک بازیکن فوتبال در دنیای واقعی دارای ربط است. به عبارت دیگر به ازای هر فوتبالیست دنیای واقعی در هر فصل تنها یک کارت در بازی سورر وجود دارد.

این بازی ها به رخ توکن های یکتا ارائه می شوند و بازیکن های این بازی می توانند مالک واقعی کارت های خود باشند. بازیکن ها می توانند آبادی کارت گزینش کرده و در بازی های تیمی شرکت کرده و حیاتی سایرین به رقابت بپردازند. بعد در رخ موفقیت بازیکنان می توانند پاداش هایی از جنس ارز دیجیتال اتریوم اخذ نمایند.

بازیکن ها می توانند از پاداش های خود به کارگیری کرده و کارت های بیشتری را بدست آورند. ولی نباید فراموش شود که کارت های متعلق به فوتبالیست های دارای شهرت اهمیت قیمت های فراوان بالایی هستند.

Sky Weaver

بازی سکای ویور نیز یک عدد دیگر از بازی های کارتی می باشد که محبوبیت متعددی را بدست آورده است. در همین بازی، بازیکن ها می توانند پس از جمع آوری کارت های متعدد اهمیت نیز به رقابت بپردازند. کارت های همین بازی در نصیب مارکت داخلی بازی قابل خرید و فروش هستند.

Hash Rush

بازی هش راش یک بازی ارز دیجیتال دیگر است که بر شالوده بلاکچین اتریوم گسترش داده شده است. در این بازی بازیکنان قادر هستند محله و شرایط خویش را گسترش داده و از آن دفاع نمایند. در مکان های خاصی از بازی نقاطی ذیل عنوان رگه های کریستالی وجود دارااست که بازیکنان می توانند از آن ها کریپتوکریستال استخراج نمایند.

 

کریپتوکریستال ها دارایی های حیاتی این بازی به شمار می روند. علاوه بر این، کلیه اقلام موجود در بازی به رخ توکن های یکتا ارائه شده و قابل خرید کردن و فروش هستند. کاربران کار کشته خواهند بود مهم فروش آن ها به به دست آوردن سود پرداخته و یا این که مهم خرید دارایی های بازیکنان دیگر شرایط خود را در بازی بهبود ببخشند.