WHO در مورد تأثیر ناخواسته واکسن ها هشدار می دهد – RT World News

رئیس سازمان جهانی بهداشت (WHO) به افراد واکسینه شده هشدار داده است که در هنگام ابتلا به کووید-19 احتیاط کنند و دچار “احساس امنیت کاذب” نشوند.


پیش‌بینی‌های واضح جدید برای مرگ و میر ناشی از کووید در زمستان در اروپا فاش شد

در بسیاری از کشورها و جوامع، ما نگران احساس امنیت کاذب هستیم که واکسن ها به همه گیری پایان داده اند و افرادی که واکسینه می شوند نیازی به انجام اقدامات احتیاطی دیگری ندارند.تدروس آدهانوم گبریسوس، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره بحران کووید-19 در اروپا گفت.

تدروس هشدار داد کههیچ کشور یا منطقه ای خارج از جنگل نیستو بر اهمیت اطمینان از اینکهاقدامات درستی برای جلوگیری از بدترین عواقب هر گونه امواج آینده وجود دارد” او همچنین خواستار به اشتراک گذاری مناسب “میوه های علم

روز سه‌شنبه، WHO آشکارا پیش‌بینی کرد که ممکن است بیش از 2 میلیون نفر در اروپا در زمستان آینده بر اثر کووید-19 جان خود را از دست بدهند و بیشتر کشورها ممکن است سیستم‌های بهداشتی خود را تحت تأثیر این افزایش قرار دهند.

با توجه به افزایش تعداد ویروس کرونا در سراسر منطقه، مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری (ECDC) تصمیم گرفت موضع قبلی خود را در مورد واکسن های تقویت کننده تغییر دهد و اکنون آنها را برای همه بزرگسالان توصیه می کند.

اتریش قبلاً وارد یک قرنطینه ملی 10 روزه شده است در حالی که سایر کشورها از جمله آلمان در حال بررسی اقدامات محدودکننده جدید و حتی واکسیناسیون اجباری هستند. این هفته، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده (CDC) توصیه‌هایی برای سفر صادر کرد که به آمریکایی‌ها می‌گفت به دلیل وضعیت پرخطر کووید از سفر به آلمان و دانمارک خودداری کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید