NZ به عنوان بخشی از قوانین جدید کووید به عیاشی 25 نفره بله می گوید – RT World News

نخست‌وزیر نیوزیلند به برخی از کیوی‌ها هدیه اولیه کریسمس داده است زیرا اعلام کرده است که محدودیت‌های جدید کاهش‌یافته کووید-۱۹، بر اساس «سیستم چراغ راهنمایی»، امکان عیاشی تا ۲۵ نفر را فراهم می‌کند.

جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزلند، روز جمعه در مصاحبه‌ای با سون شارپ نیوزلند گفت که سیستم چراغ راهنمایی که با بازگشایی کشور از اقدامات سختگیرانه کووید-19 در حال اجرا است، امکان برگزاری صمیمی‌ترین تجمعات را فراهم می‌کند.

پس از اینکه از او خواسته شد تا برخی از جزئیات دقیق سیستم چراغ راهنمایی را توضیح دهد، آردرن تأیید کرد که همه چیز از قرار گرفتن تا مهمانی های جنسی دوباره روی میز است. “من می توانم تأیید کنم که رابط های Tinder دوباره باز شده اند.” وی بیان کرد و افزود، “این به طور دقیق در سیستم چراغ راهنمایی تعبیه نشده است، اما در واقع تا 25 در یک منطقه قرمز مشخص است.”

نیوزلند به سیستم چراغ راهنمایی با آزادی هایی مبنی بر اینکه مردم در مناطق قرمز، کهربایی یا سبز زندگی می کنند، رفت. این تصمیم علی‌رغم نگرانی‌های جهانی در مورد نوع Omicron که تا حدی از ایمنی ناشی از واکسن فرار می‌کند، اتخاذ شد.

این کشور برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین کووید-19 را در جهان در طول همه‌گیری داشته است و محدودیت‌های مرزی سختی را حفظ کرده است. آردرن گفته است که مقامات سخت تلاش می کنند تا از معرفی نوع Omicron به کشور جلوگیری کنند.