CNN گوینده کریس کومو را تعلیق کرد و می‌گوید به برادرش، فرماندار سابق نیویورک، اندرو کومو کمک کرده است.

سی‌ان‌ان گوینده را تعلیق کرد، می‌گوید به برادرش، فرماندار سابق نیویورک کمک کرده است

کریس کومو به دلیل دخالت در دفاع از برادرش تحت نظر است.

نیویورک، ایالات متحده آمریکا:

سی‌ان‌ان سه‌شنبه گفت کریس کومو، مجری برنامه‌های پربیننده را پس از انتشار رونوشت‌های قانونی که نشان می‌داد چگونه به برادرش اندرو، فرماندار وقت نیویورک، برای مبارزه با اتهامات سوء رفتار جنسی کمک کرده است، به‌طور نامحدود تعلیق کرده است.

در آغاز همه‌گیری، برادران به اوج محبوبیت جدیدی رسیدند: اندرو کومو به دلیل جلسات توجیهی صریح روزانه‌اش که نیویورک را ویران کرد، تحسین برانگیز شد و تبادلات زنده آنها در CNN با شوخی‌ها همراه بود.

اما پس از ماه‌ها مبارزه با ادعاها مبنی بر اینکه او حدود دوازده زن از جمله کارمندان سابق را مورد آزار و اذیت قرار داده است، اندرو کومو در ماه اوت از سمت خود استعفا داد.

در ماه اکتبر، فرماندار سابق 63 ساله به جرم جنایت جنسی به دلیل دست زدن به زور متهم شد.

و اکنون برادر 51 ساله او به دلیل دخالت در دفاع از برادرش تحت نظر است.

سخنگوی سی‌ان‌ان روز سه‌شنبه گفت: «دفتر دادستان کل نیویورک رونوشت‌ها و نمایشگاه‌هایی را روز دوشنبه منتشر کرد که نشان می‌دهد کریس کومو در دفاع از برادرش نقش داشته است.»

اسنادی که قبل از انتشار عمومی از آنها مطلع نبودیم، سؤالات جدی ایجاد می کند.

سخنگو گفت در حالی که سی ان ان “نیاز او را درک کرده بود که خانواده را در اولویت قرار دهد و شغل را در درجه دوم” در کمک به اندرو، اما گفت رونوشت های منتشر شده توسط دادستان کل ایالت لتیتیا جیمز “به سطح بیشتری از مشارکت در تلاش های برادرش نسبت به آنچه قبلاً می دانستیم اشاره می کند.” “

در نتیجه، ما کریس را برای مدت نامعلومی تعلیق کرده‌ایم و در انتظار ارزیابی بیشتر هستیم.»

این برادران پسران ماریو کومو فرماندار سابق نیویورک هستند.

روز سه‌شنبه، برنامه کومو با یک ساعت دوم که توسط اندرسون کوپر لنگر می‌داد جایگزین شد. برنامه درازمدت شبکه برای پرکردن این بازه زمانی بلافاصله مشخص نبود.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)