CNN کریس کومو را به دلیل دفاع از برادر اندرو کومو متهم به آزار جنسی اخراج کرد.

CNN کریس کومو را به دلیل دفاع از برادر متهم به سوء رفتار جنسی اخراج کرد

اسنادی منتشر شد که نشان می داد کومو به برادر سیاستمدار خود توصیه هایی ارائه کرده است. (فایل)

واشنگتن:

این شبکه خبری کابلی روز شنبه گفت که سی‌ان‌ان، مجری و خبرنگار کهنه‌کار، کریس کومو، را در بحبوحه تحقیقات در مورد کمک به دفاع از برادر، اندرو کومو، فرماندار سابق نیویورک، در برابر اتهامات سوء رفتار جنسی، اخراج کرد.

کریس کومو چند روز قبل از پایان کارش به دلیل این موضوع از CNN تعلیق شده بود.

در بیانیه ای که در حساب توییتر ارتباطات رسمی CNN منتشر شد، آمده است: «ما یک شرکت حقوقی معتبر را برای انجام این بازبینی نگه داشتیم و او را خاتمه دادیم تا فوراً اجرایی شود.

“در حالی که در روند آن بررسی، اطلاعات اضافی آشکار شده است.”

این خاتمه پس از آن صورت گرفت که اسنادی منتشر شد که نشان می‌داد کومو، که مجری برنامه خبری ساعت 9:00 شب بود، به برادر سیاستمدار خود توصیه‌هایی ارائه کرد که از نظر کارفرمایش برای راحتی بسیار نزدیک به نظر می‌رسید.

سخنگوی سی‌ان‌ان روز سه‌شنبه گفت: «اسنادهایی که قبل از انتشار عمومی از آن‌ها مطلع نبودیم، سؤالات جدی ایجاد می‌کنند» و افزود که «به سطح بیشتری از مشارکت در تلاش‌های برادرش اشاره می‌کنند که قبلاً می‌دانستیم».

سی ان ان روز شنبه خود را در موقعیت ناخوشایندی از گزارش شلیک یکی از مجریان خود دید.

کومو، 51 ساله، در بیانیه ای پیامکی که توسط برایان استلتر، گزارشگر رسانه سی ان ان روی آنتن رفت، گفت: «من نمی خواهم زمانم در سی ان ان اینگونه به پایان برسد، اما قبلاً به شما گفته ام که چرا و چگونه به برادرم کمک کردم.

مطالب جدید پیشنهادی
هکرهای فرانسوی 54000 پاسپورت واکسن جعلی ساختند - گزارش ها - اخبار RT World

کومو افزود: «بنابراین اجازه دهید اکنون بگویم که هر چقدر هم که ناامیدکننده است، نمی‌توانم بیشتر از این به تیم در «Cuomo Prime Time» افتخار کنم. من به همه آنها مدیونم و دلم برای آن گروه از افراد خاص که کارهای بسیار مهمی انجام دادند، تنگ خواهد شد.”

کومو به صراحت از پیوند قوی خود با خواهر و برادر بزرگترش صحبت کرده است.

او در ماه ژوئیه به بازپرسان گفت: “او برادر من است. و اگر بتوانم به برادرم کمک کنم، این کار را انجام می دهم. اگر او بخواهد چیزی بشنوم، خواهم شنید. اگر او بخواهد چیزی را در نظر بگیرم، سعی می کنم.” در مورد مشاوره ای که ارائه کرده بود.

“او برادر من است و من او را تا حد مرگ دوست دارم هر چه باشد.”

اندرو کومو، دموکرات، پیش از استعفا در ماه اوت، سه بار به عنوان فرماندار انتخاب شد، زیرا دادستان کل نیویورک گفت که تحقیقات به این نتیجه رسیده است که او دست کم 11 زن را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

در ماه اکتبر، فرماندار سابق – که پدرش ماریو کومو نیز فرماندار نیویورک بود – به دلیل دست زدن به زور به جنایت جنسی متهم شد.

در آغاز همه‌گیری، برادران کومو به اوج محبوبیت جدیدی رسیدند: اندرو، 63 ساله، به دلیل جلسات توجیهی صریح روزانه‌اش در حالی که نیویورک را ویران کرد، مورد تحسین قرار گرفت و تبادلات زنده او با کریس در CNN با شوخی همراه بود.

سی ان ان گفت تحقیقات در مورد رفتار کریس کومو همچنان ادامه دارد.

مطالب جدید پیشنهادی
بریتانیا با خاموش شدن چراغ ها روی لامپ شرکت انرژی وارد عمل می شود

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)