Chatkazz، غذاخوری هندی در سیدنی، با تشکر از PM Modi برای ستایش

Chatkazz، غذاخوری هندی در سیدنی، با تشکر از PM Modi برای ستایش

Chatkazz در بین غذاخوری ها بسیار محبوب است.

Chatkazz، غذاخوری که غذاهای هندی را در استرالیا سرو می کند، از زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی در سفر اخیر خود به سیدنی به آن اشاره کرد، مشهور شده است. نخست وزیر مودی در حین سخنرانی برای جامعه هندی در شهر گفت که روابط هند و استرالیا به سه C بستگی دارد – کشورهای مشترک المنافع، کریکت و کاری. “من شنیده ام که Chatkazz’s”چت“و”جلبیدر هریس پارک بسیار خوشمزه است. من از شما می خواهم که دوست من، نخست وزیر استرالیا، آلبانیز را به آن مکان ببرید.” او گفت.

مدیریت Chatkaaz از این تایید با مشخصات بالا خوشحال است.

“نخست وزیر مودی به اینجا آمد، ما برای او کاری بادمجان سرو کردیم که مورد علاقه او و بسیار معروف در گجرات است. ما همچنین “f” را سرو کردیم.افدا جالبی، که در گجرات معروف است و آن را دوست داشت. او به چتکاز مراجعه کرد و از این بابت از او تشکر می کنیم. میهیر پاتل، صاحب رستوران، به NDTV گفت.

از جانب مشکل گناه به پاو باجی، تمام غذاهای محبوب خیابانی هند در Chatkazz موجود است. این غذاخوری در 10 سال گذشته در سیدنی فعالیت می کند.

بازدیدکنندگانی که NDTV با آنها صحبت کرد همچنین از غذا و محیط رستوران استقبال کردند.

یکی از مهمانان گفت: “غذاهای اینجا شگفت انگیز است. این مکان برای گیاهخواران جای خوبی است.” یکی دیگر می گوید: «من هر هفته غذای هندی می خورم و این مکان مورد علاقه من است.

Chatkazz در «هند کوچک» قرار دارد، فروشگاهی یک‌جا برای همه چیزهای خوشمزه هندی در منطقه هریس پارک سیدنی. نخست وزیر مودی و همتای استرالیایی اش آنتونی آلبانیز در جریان سفر خود به طور مشترک سنگ بنای دروازه «هند کوچک» را که قرار است در پارک هریس به عنوان نماد دوستی بین دو کشور ساخته شود، گذاشتند.

هریس پارک مرکزی در غرب سیدنی است که در آن جامعه هندی چندین جشنواره و رویداد را جشن می گیرند.