BioNTech در حال کار بر روی نسخه Omicron از عکس COVID-19 خود است

BioNTech بر روی نسخه Omicron از Covid Shot خود کار می کند

BioNTech SE در حال کار برای تطبیق واکسن کووید-19 خود برای مقابله با نوع ‘Omicron’ است.

BioNTech SE در حال کار برای تطبیق واکسن کووید-19 خود برای مقابله با نوع ‘Omicron’ است و انتظار دارد در صورت لزوم نسخه جدیدی را ظرف 100 روز آماده کند.

BioNTech در بیانیه ای اعلام کرد که این شرکت توسعه را آغاز کرده است تا در سریع ترین زمان ممکن حرکت کند. اولین گام‌های توسعه واکسن جدید با تحقیقات لازم برای ارزیابی اینکه آیا واکسن جدید مورد نیاز است همپوشانی دارد – فرآیندی که از پنجشنبه گذشته به محض انتشار اخبار واکسن جدید در سراسر جهان آغاز شد.

شرکت بیوتکنولوژی آلمان و شریک واکسن کووید آن، شرکت فایزر، ماه‌ها پیش برنامه‌هایی را برای اطمینان از ارسال نسخه جدید واکسن خود در صورت لزوم ظرف 100 روز انجام دادند. نوع “Omicron” نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده است، زیرا کشورهایی که برای خرید زمان در حال رقابت برای بررسی اینکه آیا این واکسن از واکسن دوری می‌کند و سریع‌تر گسترش می‌یابد، ممنوعیت سفر را اجرا می‌کنند. دانشمندان گفته‌اند که احتمالاً هفته‌ها طول می‌کشد تا تاثیر کامل این نوع را بفهمیم.

شرکت مدرنا که یک واکسن پیام رسان RNA دیگر برای کووید می سازد، فرآیند ارزیابی و توسعه مشابهی را در صورت لزوم واکسن جدید آغاز کرده است. هر دو شرکت گفته اند که باید ظرف چند هفته مشخص شود که آیا به یک واکسن اقتباس شده نیاز است یا خیر.

پل برتون، افسر ارشد پزشکی مدرنا روز یکشنبه در برنامه «اندرو مار شو» بی‌بی‌سی گفت: افراد واکسینه شده همچنان باید محافظت شوند، بسته به مدت زمانی که واکسن‌های خود را دریافت کرده‌اند، و در حال حاضر بهترین توصیه این است که یکی از واکسن‌های فعلی کووید را مصرف کنند. “

مطالب جدید پیشنهادی
دادگاه عالی بریتانیا گذرنامه های بی طرف را رد کرد

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)