9 کرم لایه بردار فوقالعاده قوی برای لک و جای جوش + خرید

اگر پوست خشکی دارید یا به دنبال یک کرم لایه بردار با خاصیت مرطوب کنندگی هستید، کرم لایه بردار مدیلن مدل 10% 50ml AHA یک گزینه مناسب برای شماست. اسکرابها هرچند که ملایم باشند اما بههرحال لایهبردارند و با استفاده از آنها لایهای از روی پوست برداشته میشود و اگر طولانیمدت روی پوست بمانند بیشتر لایهبرداری میکنند که برای پوست بسیار مضر است و حتماً باید پس از استفاده با آب و شوینده پوست شسته شود تا کوچکترین اثری از اسکراب بر روی پوست باقی نماند. در طی یک دوره ۲۸ روزه، پوست ما سلولهای مرده را با سلول های جدید جایگزین می کند، در نتیجه باعث شفافیت، لطافت، سلامتی و شادابی پوست می شود.

کرم لایه بردار آ.اچ.آ رینیوال نئودرم با اثر لایه برداری و اثر بخشی طولانی مدت می باشد که با ترکیبات طبیعی بی نظیر چون آلفا هیدروکسی اسید های موثر، لاکتیک اسید و گلیکولید اسید (اسیدهای طبیعی میوه و شیر)، مواد ضد التهابی و ویتامین های سودمند، به آرامی سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی کرده و همزمان با افزایش رطوبت پوست، پوستی درخشان، لطیف و جوانتر را برای شما به ارمغان می آورد. آیا تا به حال پوست براق، شفاف و بدون لک افراد مشهور توجه شما را به خود کرم لایه بردار فوماژن جلب کرده است؟

بنابراین، برای داشتن پوستی سالم ، شفاف و شاداب، باید از کرم لایه بردار برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده کنید. همچنین لک های پوستی را روشن کرده و خطوط ظریف چین و چروک را از بین میبرد. انتخاب یک کرم لایه بردار خوب میتواند در این زمینه به شما کمک کرده و پوستی شاداب را برای شما به ارمغان آورد. این کرم لایه بردار پوست سلولهای مرده و پینههای سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین میبرد و همچنین میتواند باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست شود. با دارا بودن گلیسیرین در فرمولاسیون خود سبب نرمی و لطافت پوست می گردد و شما با استفاده از این محصول، پاک سازی کاملی بر روی پوست خود انجام می دهید.

این کرم اولین محصول مراقبت کننده برای پوست های لک دار با گرایش چرب و آکنه است. انتخاب نادرست یا عدم استفاده صحیح از کرم های لایه بردار می تواند به آسیب های پوستی ماندگار منجر شود. اما در عین حال یکی از بهترین راه های برای از بین بردن تیرگی پوست، جای لک استفاده از کرم های لایه بردار پوست است. اما در شرایط زندگی روزانه، لکه ها و جای جوش های قدیمی، تیرگی و کدری تدریجی پوست به دلیل تجمع پوست مرده است، همه این موارد سبب می شوند شما پوستی تیر و کدر داشته باشید. لایهبرداری شیمیایی پوست که شامل جداسازی لایه مرده از لایه زنده پوست است، یکی از روشهای رایج برای بازسازی آن محسوب میشود.