4 کودک در حالی که باد قلعه را به هوا می پرد در مدرسه استرالیا می میرند

4 کودک در حالی که باد قلعه را به هوا می پرد در مدرسه استرالیا می میرند

اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا، این حادثه را “شکن کننده و دلخراش” توصیف کرد.

مقامات روز پنجشنبه اعلام کردند که پس از باد شدید در استرالیا که یک قلعه پرش باد شده را در جریان جشن های پایان سال مدرسه به هوا برد و باعث سقوط 10 متری (33 فوتی) در استرالیا شد، چهار کودک کشته و تعدادی دیگر به شدت مجروح شدند. از غم و اندوه

دو پسر و دو دختر در سال آخر دبستان در تصادف در دوونپورت، در شمال غربی ایالت تاسمانی، حدود ساعت 10 صبح (2300 GMT روز چهارشنبه) جان باختند. مقامات گفتند که پنج کودک دیگر در بیمارستان بستری هستند که حال چهار کودک وخیم است.

هیچ توضیح فوری در مورد چگونگی هوابرد شدن قلعه پرش وجود نداشت و جز اینکه این حادثه در مدرسه ابتدایی هیلکرست رخ داده، جزئیات دیگری از هویت این کودکان منتشر نشد. دانش آموزان سال آخر دبستان، سال ششم، معمولاً 10 یا 11 ساله هستند.

این تصادف یکی از مرگبارترین تصادفات استرالیا در زمینه تفریح ​​و سرگرمی بود و موجی از ناباوری و ماتم را به همراه داشت.

دارن هاین، کمیسر پلیس تاسمانی به خبرنگاران گفت: «در روزی که قرار بود این کودکان آخرین روز مدرسه ابتدایی خود را جشن بگیرند، در عوض همه ما عزادار از دست دادن آنها هستیم.

«قلب ما برای خانواده‌ها، عزیزان، همکلاسی‌ها، معلمان این جوانانی که خیلی زود دستگیر شدند، می‌شکند.

پیتر گوتواین، نخست‌وزیر تاسمانی، گفت: «به سادگی غیرقابل تصور است که این تراژدی تکان‌دهنده رخ داده است» و قول داد که تحقیقات کاملی انجام دهد.

نخست وزیر اسکات موریسون این حادثه را “شکن کننده و دلخراش” توصیف کرد.

موریسون به خبرنگاران گفت: “کودکان خردسال در یک روز سرگرم کننده همراه با خانواده هایشان و در این زمان از سال به چنین تراژدی وحشتناکی تبدیل می شود. این فقط قلب شما را می شکند.”

هاین، کمیسر پلیس گفت که پس از بررسی های اولیه، این حادثه برای تحقیقات به پزشکی قانونی ارجاع خواهد شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)