34 میلیون دلار برای شن و ماسه؟ فروش جزیره دبی برای زمین های خالی رکورد زد

34 میلیون دلار برای شن و ماسه؟  فروش جزیره دبی برای زمین های خالی رکورد زد

بسته خالی 24500 فوت مربعی در جزیره پرطرفدار خلیج جمیرا است.

این یک عمارت دیدنی نیست. این یک پنت هاوس لوکس یا یک آپارتمان طراح نیست.

این یک دسته ماسه در جزیره ای ساخته شده توسط انسان در دبی است و در 19 آوریل به قیمت 125 میلیون درهم (34 میلیون دلار) فروخته شد و رکوردی را در بازاری که همچنان از هجوم ثروت خارجی سود می برد، به ثبت رساند.

این قطعه خالی 24500 فوت مربعی در جزیره پرطرفدار خلیج جمیرا، قطعه زمینی به شکل اسب دریایی است که از طریق پل از سرزمین اصلی دبی قابل دسترسی است. این مبلغ به بیش از 5000 درهم در هر فوت مربع می رسد که نایت فرانک، نایت فرانک، کارگزاری این معامله را به عنوان بالاترین قیمت جدید معرفی کرد. خریدار که در امارات متحده عربی زندگی نمی کند، در حال برنامه ریزی برای ساخت یک خانه تعطیلات خانوادگی در این ملک است. هویت او فاش نشد

اندرو کامینگز، رئیس واحد مسکونی نایت فرانک در دبی می گوید: «این مبلغ برای شن و ماسه 125 میلیون است. همه چیزهایی که مطبوعات را ساخته اند، عمدتاً ویلاهای دیدنی بوده اند، پنت هاوس های باورنکردنی و این همه چیز. اما این فقط یک رکورد شکنی بزرگ برای یک قطعه زمین است.

به گفته اداره زمین دبی، این ملک دو سال پیش به مبلغ 36.5 میلیون درهم خریداری شد و به سود فروشنده 88.5 میلیون درهم رسید.

در آستانه تبدیل شدن شهر به چنین بازار پرهیاهوی املاک و مستغلات، قیمت های بالای نفت، تمایل ثروتمندان جهان برای پارک ثروت در دارایی و این احساس که دبی با مالیات کم و جرم و جنایت کم بهشت ​​در زمان همه گیر شدن است، تقویت شده است. و جنگ

شهروندان روسیه در شهری که هنوز با آغوش باز از آنها استقبال می‌کند، املاک می‌گیرند، در حالی که ویزاهای جدید و طولانی مدت اقامت «طلایی» دیگران را با ثروت برای سرمایه‌گذاری در املاک دبی جذب می‌کند. این شهر که زمانی به دلیل ساخت و ساز بیش از حد با مشکل مواجه بود، اکنون دارای چیزی است که برخی از دلالان می گویند کمبود املاک است – به خصوص در مناطق مرتفع.

Lyndsey Redstone نایت فرانک، یکی از دلالان معامله می گوید: «فروشندگان در حال حاضر در موقعیت کاملاً قوی ای برای تعیین قیمت ها هستند، زیرا گزینه های محدودی برای انتخاب افراد وجود دارد، به خصوص در ساحل.

بسته ای که هفته گذشته فروخته شد، یکی از تنها 128 موردی است که در ابتدا توسط توسعه دهنده تحت حمایت دولت Meraas Holding در جزیره خلیج جمیرا ارائه شد، که آن را در مقایسه با هزاران خانه در ساختمان نمادین پالم جمیرا کاملا منحصر به فرد می کند. همه بسته‌ها ابتدا سال‌ها پیش فروخته شدند و برخی از آن‌ها با سود قابل توجهی فروخته شدند. کامینگز می گوید که قوانین توسعه اصلی از تقسیم زمین جلوگیری می کند، اما برخی از خریداران زمین ها را برای ایجاد فضایی برای خانه های بزرگ ترکیب کرده اند.

تنها تعداد انگشت شماری از خانه ها در این جزیره تکمیل شده اند. برخی از آنها در دست ساخت هستند و هنوز زمین در بسیاری دیگر شکسته نشده است.

این جزیره همچنین محل اقامتگاه Bulgari، یکی از گران‌ترین هتل‌های شهر، و همچنین برج آینده Bulgari Lighthouse است، جایی که قیمت‌های فروش آپارتمان قبل از اینکه حتی ساخته شود به اوج خود رسیده است. پنت هاوس برتر – یک آپارتمان نه خوابه با پنج پارکینگ – در ماه فوریه به قیمت 410 میلیون درهم فروخته شد.

دلالان املاک پیش بینی می کنند رکوردها همچنان شکسته خواهد شد. به عنوان مثال، فروشنده در معامله جزیره خلیج جمیرا، همچنین دارای یک قطعه زمین مشابه در کنار قطعه اول است. او قصد دارد آن را به مبلغ 135 میلیون درهم عرضه کند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)