30 مدل بهترین کرم ضد لک گیاهی ایرانی و خارجی قوی + قیمت خرید

کرم ضد لک محصولی است که در داروخانه و فروشگاه اینترنتی لوازم آرایش فروخته میشود. همه داروخانه های کشور خیر ، لطفا بخش مکان های فروش را ببینید. با سلام آیا این کرم روشن کننده برای از بین بردن لک های قهوه ای که بعد از لیزر موهای زائد به جا می ماند موثر است؟ سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم .آیا بعد استفاده از محصول پوست برگشت دارد؟ یعنی استفاده از کرم ضد لک و روشن کننده ، مورد بعد در خصوص آسیب هایست که بعد از لیزر می تواند بر روی پوست ایجاد شود ، آسیب های از قبیل سوختگی پوست و حتی لک هایی که بعد از لیزر بر روی پوست ایجاد می شود ، در این خصوص می توانید با پزشک خود نیز مشورت کنید.

با سلام ، در خصوص درمان لک های پوستی ، کرم ضد لک و روشن کننده فور اور بلوم پیشنهاد می گردد و به منظور بستن منافذ باز ، شما باید از یک محصول لایه بردار استفاده کنید. در کنار محصول لایه بردار ، استفاده از محصول ضد چروک و جوان کننده فور اور بلوم پیشنهاد می گردد ، با توجه به نظرات مصرف کنندگان، این محصول تاثیر زیادی در بستن منافذ باز پوست داشته است. اگر نگران پیری و چروکشدن و پوست صورتتان در برابر نور خورشید هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این کرم است.

عامل شایع و اصلی ایجاد کننده این عارضه، نور خورشید می باشد. کرم ضد لک و روشن کننده – لکهای پوستی در دو دسته لکهای تیره و پایه دار و لکهای کمرنگتر ناشی از آفتاب سوختگی تقسیمبندی کرم ضد لک نیوا زنانه میشود. مقدار این کرم 60 گرم است و حد اقل باید جهت تکمیل دوره درمان ، به مدت 6 هفته مداوم استفاده گردد ، اما با توجه به میزان این کرم ، محصول را به مدت دو تا سه ماه خواهید داشت. دومین رقیب دقیقا از همین شرکت و کرم روبینا گلد هست که تقریبا خواص بسیار نزدیک به همین کرم را دار فقط تفاوت این دو کرم در این است که این کرم برای جوش صورت بیشتر استفاده میشود.

مطالب جدید پیشنهادی
بریتانیا ضمانت 500 میلیون دلاری بیشتر برای اوکراین را تایید کرد

روزانه مقداری از کرم را صبح ها بر روی پوست تمیزدر محل مورد نظرصورت و نیز دستهایتان بمالید و به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید تا خوب جذب شود. به همین خاطر با کرم های روشن کننده و تقویت پوست صورت شاهد روشن تر شدن پوست و شفاف تر شدن آن به صورت همزمان خواهید بود. با یک جستجوی ساده در گوگل یا فروشگاه های لوازم آرایشی خواهید دیده که تعداد بسیار زیادی کرم ضد لک صورت توسط فروشگاه های مختلف عرضه می شوند که هر کدام مدعی موثر بودن محصول آنها و درمان لک صورت شما هستند. سلام ، بله ، این محصول برای لک های ناشی از لیزر و یا میکرودرم نیز مناسب است.