3 نفر به پلیسی کمک می کنند که توسط مردی در نزدیکی بزرگراه مورد حمله قرار می گیرد

3 نفر به پلیسی کمک می کنند که توسط مردی در نزدیکی بزرگراه مورد حمله قرار می گیرد

مرد افسر را در خفه گذاشته بود.

یکی از افسران گشت بزرگراه کالیفرنیا که توسط یک غریبه در کنار جاده مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، توسط سه مرد شجاع نجات یافت. فیلمی از این حادثه که روز جمعه رخ داد در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و نشان می دهد که دعوا پس از مشاجره آغاز می شود. مطابق با سی بی اس لس آنجلس، دو افسر به مردی نزدیک شدند که متهم به فریاد زدن بر سر رانندگان در نزدیکی آزادراه I-5 در رمپ و خیابان اصلی در سانتا آنا بود. با این حال، تنها یک افسر باقی ماند و دیگری پس از اخطار به این مرد، آنجا را ترک کرد.

به گفته گشت بزرگراه کالیفرنیا (CHP)، مظنون سپس با افسر باقی مانده درگیر مشاجره شد.

اورادو ناوارو که در حال رانندگی بود، دعوا را دید و متوجه افسری شد که در سرش قرار داشت. بلافاصله ایستاد و به کمک افسر CHP شتافت.

او به این روزنامه گفت: “من در آن لحظه به بچه هایم فکر می کنم. و در همان زمان، فکر می کردم که افسر ممکن است خانواده ای نیز داشته باشد.”

این مرد توانست افسر را از دوچرخه‌اش پرت کند، او را به زمین چسباند و بی‌رحمانه شروع به ضرب و شتم او کرد.

آقای ناوارو گفت: «من به دنده‌های آن مرد زدم اما انگار چیزی نیست. او فقط به گرفتن افسر ادامه داد. در آن لحظه، تنها نگرانی من این بود که از گرفتن تفنگ افسر توسط آن فرد جلوگیری کنم.

دو نفر دیگر برای کمک به آقای ناوارو هجوم آوردند و سه مرد توانستند مظنون را از افسر بیرون بکشند.

به گزارش نیویورک پست، این افسر از ناحیه انگشت شست خود جراحات جزئی دیده و مهاجم به دلیل جراحات در ناحیه صورت در بیمارستان بستری شد.

آقای ناوارو گفت که افسر از گروه من “پنج، شش بار” تشکر کرد.

مطالب جدید پیشنهادی
آلمان آخرین رآکتورهای هسته‌ای خود را تعطیل می‌کند - RT World News