یک سیاستمدار کاندیدای ریاست جمهوری می شود تا فرانسه را از «سرنوشت غم انگیز نجات دهد» – RT World News

اریک زمور، افراطی راست فرانسوی، اعلام کرد که در انتخابات سال 2022 برای ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و مدعی است که نیاز به “نجات” مردم گالی از انحطاط و اقلیت هایی است که “اکثریت” را سرکوب می کنند.

روز سه‌شنبه، زمور، مبارز جناح راست، در ویدئویی پر از پیش‌گویی و موسیقی شوم، نامزدی خود را برای ریاست‌جمهوری فرانسه اعلام کرد. او که پشت میزی در کتابخانه ای پرآذین نشسته است، از آمادگی خود می گوید “برای نجات کشور از سرنوشت غم انگیزی که در انتظارش است.”

زمور که به تحریک نفرت نژادی محکوم شده است، با صحبت در مورد تصاویر زنان با روسری و مردان سیاهپوست که در دعوا و اغتشاشات مدنی شرکت می کنند، روایت خود مبنی بر اینکه فرانسه رو به زوال است، تکرار کرد. «احساس می‌کنی دیگر در کشوری که قبلاً می‌شناختی نیستی… در کشور خودت خارجی هستی.» او بیان کرد.

تصمیم گرفته‌ام در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کنم تا فرزندان و نوه‌های ما دچار وحشیگری نشوند، تا دخترانمان محجبه نشوند… تا بتوانند وارث فرانسه‌ای شوند که اجداد ما می‌شناختند.» او اعلام کرد.

ادامه مطلب


فرانسه جناح راست بیشتری پیدا می کند.  باید می دیدیم که می آید

او با فهرست کردن مجموعه ای از قهرمانان فرانسوی از ژان د آرک گرفته تا شارل دوگل و ژان گابین، ادعا می کند که ملت زمانی بزرگ در حال ناپدید شدن است. این مرد 63 ساله الجزایری-یهودی تبار می گوید که دیگر نمی تواند به عنوان یک روزنامه نگار راضی باشد، زیرا به سیاستمداران فرانسوی برای دفاع از مردم گالی اعتماد ندارد.

ما باید قدرت را به مردم پس دهیم، آن را از اقلیت هایی که اکثریت را سرکوب می کنند، پس بگیریم.

در حالی که این مجادله‌گر متولد پاریس تنها روز سه‌شنبه نامزدی خود را اعلام کرد، مردی که «لو ترامپ» نامیده می‌شود، مدت‌هاست یکی از محتمل‌ترین رقبا برای به چالش کشیدن امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور کنونی در انتخابات آوریل ۲۰۲۲ در نظر گرفته می‌شود.

مطالب جدید پیشنهادی
خشن ترین کشور جهان ادعا می کند سال بدون قتل - RT World News

برنامه جناح راست افراطی و ضداسلامی زمور که با ارزش‌های سنت‌گرایانه در هم آمیخته است، ظاهراً در چند وقت اخیر با بخش‌هایی از رای‌دهندگان فرانسه برخورد کرده است، اگرچه مارین لوپن، چهره راست‌گرای همکار، در نظرسنجی‌های اخیر از او پیشی گرفته است. داده‌های نظرسنجی نشان می‌دهد که زمور یا لوپن ماکرون را به دور نهایی و رای‌گیری رودررو می‌برند.