گروه رسانه ای دونالد ترامپ «حقیقت اجتماعی» اکنون سرویس ویدیوی اشتراکی را برنامه ریزی می کند

گروه رسانه ای دونالد ترامپ «حقیقت اجتماعی» اکنون سرویس ویدیوی اشتراکی را برنامه ریزی می کند

رئیس‌جمهور Truth Social برعهده دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا است.

سانفرانسیسکو:

گروه رسانه ای ترامپ روز سه شنبه اعلام کرد که در حال مذاکره با پلتفرم ویدیوی آنلاین کانادایی رامبل است تا زمینه ای را برای سرویس ویدیوی درخواستی اشتراک فراهم کند.

این سازمان به ریاست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، گفت که قبلاً قراردادی را امضا کرده است تا این شرکت تخصصی که در میان محافظه‌کاران سیاسی محبوب است، «فناوری گسترده و خدمات ابری» را ارائه دهد.

گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) یک پلتفرم آنلاین “حقیقت اجتماعی” را برای مهمانان دعوت شده با استفاده از رامبل راه اندازی کرده است.

ترامپ در این بیانیه گفت: «من Rumble Cloud را برای خدمت به عنوان ستون فقرات حیاتی برای زیرساخت TMTG انتخاب کرده‌ام.

این پیرمرد 75 ساله پس از قیام 6 ژانویه که در آن گروهی از حامیان ترامپ به دلیل ادعاهای دروغ مکرر او مبنی بر اینکه نوامبر 2020 عصبانی شده بودند، از توییتر – کانال ارتباطی مورد علاقه او در زمان ریاست جمهوری – و همچنین فیس بوک و یوتیوب اخراج شد. انتخابات از او دزدیده شد، به ساختمان کنگره آمریکا حمله کرد.

طبق این انتشار، رامبل پخش آنلاین ویدیو را برای Truth Social انجام خواهد داد و مذاکرات در حال انجام است تا این شرکت از فناوری خود برای محصول ویدیویی اشتراکی و درخواستی به نام TMTG+ استفاده کند.

اسناد هفته گذشته نشان داد که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده در حال بررسی قراردادی بین شرکت رسانه‌های اجتماعی نوپای ترامپ و یک ابزار سرمایه‌گذاری برای وارد کردن سرمایه‌گذاری رئیس‌جمهور سابق به بازار سهام هستند.

مطالب جدید پیشنهادی
کهنه سربازان و کارکنان بهداشتی بریتانیا در مراسم تاج گذاری پادشاه چارلز صندلی های اصلی را دریافت می کنند

این شرکت‌ها که پس از ادغام با یکدیگر ادغام شدند، می‌گویند که قصد دارند در اوایل سال آینده پلتفرم رسانه اجتماعی “TRUTH Social” را به صورت ملی راه‌اندازی کنند، به این امید که با سرویس‌هایی مانند توییتر رقابت کنند.

Digital World Acquisition Corp که قبلاً در وال استریت فهرست شده بود، در اواخر اکتبر اعلام کرد که با TMTG ادغام می شود و اجازه می دهد سرمایه گذاری رئیس جمهور سابق بدون رویه های معمول در فهرست قرار گیرد.

دنیای دیجیتال یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) است که گاهی اوقات به آن شرکت “چک سفید” می گویند زیرا تنها با هدف ادغام با یک نهاد دیگر راه اندازی شده است.

ترامپ می‌گوید پلتفرم جدید جایگزینی برای شرکت‌های اینترنتی سیلیکون ولی خواهد بود که به گفته او علیه او و دیگر صداهای محافظه‌کار تعصب دارند.

در حال حاضر برای پیش‌سفارش در اپ استور در دسترس است، انتظار می‌رود که برای سه ماهه اول سال 2022 عرضه شود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)