وارث 18 ساله میلیونر تایوانی، 2 ساعت پس از ازدواج با مردی که تازه با او آشنا شده بود، مرده پیدا شد.

وارث 18 ساله میلیونر تایوانی، 2 ساعت پس از ازدواج با مردی که تازه با او آشنا شده بود، مرده پیدا شد.

ازدواج همجنس گرایان در تایوان قانونی است.

مرد 18 ساله تایوانی که میلیون ها دلار به ارث برده بود، دو ساعت پس از ازدواج با مردی که فقط دو بار با او آشنا شده بود، مرده پیدا شد. مستقل گزارش شده است. او با نام خانوادگی لای، مدت کوتاهی قبل از مرگش، مجموعه املاکی به ارزش 500 میلیون NT دلار (1،34،96،95،476 روپیه) را از پدرش به ارث برد.

بر اساس این گزارش، جسد این دانش آموز 18 ساله در طبقه همکف یک ساختمان مسکونی 10 طبقه در روز 14 اردیبهشت پیدا شد. مشخص شد که همان ساختمانی است که معاون مشاور املاک وی به نام هسیا نیز در آنجا بوده است. زندگی می کرد. قابل ذکر است، لای و هسیا، 26 ساله، دو ساعت قبل از مرگ او ازدواج خود را به طور قانونی ثبت کرده بودند.

خانم هسیا و پدرش کارگزاران املاک و مستغلات بودند که به پدر لای در مدیریت املاکش کمک کردند و همچنین روی ارث کار می کردند.

این مرگ توسط رسانه های تایوانی در 19 مه فاش شد، زمانی که مادر این نوجوان به نام چن به همراه وکیلش در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر تایچونگ در مرکز تایوان برگزار کردند. او با ادعای بازی ناپسند، شرایط مرگ را زیر سوال برد، زیرا پسرش می‌خواهد مقدار زیادی ثروت به جا مانده از پدرش که در اواخر آوریل درگذشت، به دست آورد.

او مدعی شد که پسرش به خاطر پولش به قتل رسیده است و این حادثه به گونه ای ترتیب داده شده بود که شبیه خودکشی باشد. خانم چن همچنین ادعا کرد که پسرش “همجنس گرا نیست” و فقط دو بار قبل از مرگ با آقای هسیا ملاقات کرد، اولین بار در مراسم خاکسپاری پدرش.

مادر مضطرب به خبرنگاران گفت که “هرگز نمی پذیرد” که پسرش خودکشی کرده باشد و او هیچ دلیلی برای این کار ندارد و او را “پسری مطیع برای خواندن فلسفه در دانشگاه محلی” توصیف کرد. استریت تایمز

کائو تا چنگ، کارشناس پزشکی قانونی پس از بررسی جسد لای، مدعی شد که جراحاتی که وی متحمل شده نشان می دهد که احتمال سقوط او از طبقه دهم بعید است و خاطرنشان کرد که هیچ خونریزی در سر و حفره های شکمی او وجود ندارد. او مشکوک بود که لای ممکن است قبل از سقوطش مسموم شده باشد.

ازدواج همجنس گرایان در تایوان قانونی است. طبق قانون مدنی تایوان، شرکای ازدواج همجنس‌گرایان از حقوق قانونی مشابه با سایر ازدواج‌ها، از جمله حقوق ارث برخوردارند.