همه آنچه باید در مورد روند ویروسی بدانید

همه آنچه باید در مورد روند ویروسی بدانید

“پوسیدگی تخت” شامل دراز کشیدن در رختخواب برای مدت طولانی است.

بسیاری از مردم هر چند وقت یکبار لحاف می پوشند، اما در عصر رسانه های اجتماعی، این فعالیت نام جدیدی دارد – «پوسیدگی تخت». این به معنای دراز کشیدن در رختخواب برای مدت طولانی است و این اصطلاح نسل کنونی را مجذوب خود کرده است، با ویدیوهایی که در این روند میلیون ها بازدید را جمع آوری کرده اند. مطابق با نیویورک پستروش «خودمراقبتی» تنها در TikTok 305 میلیون بازدید داشته است. طرفداران این روند ادعا می کنند که “پوسیدگی بستر” راهی عالی برای بازیابی سلامت جسمی و روانی است.

کاربر TikTok@g0bra77y مستقر در ایالات متحده یکی از اولین کسانی بود که این اصطلاح را در کلیپی که 1.4 میلیون بار دیده شده است، به کار برد.

او در این کلیپ گفت: “چه کسی واقعاً دوست دارد در رختخوابش پوسیده شود.” پست گزارش در حالی که فاش می کند که خودش آن را دوست دارد.

این ویدیو نظرات زیادی را به همراه داشت و اکثر کاربران گفتند که پوسیدگی در رختخواب فعالیت مورد علاقه آنهاست.

یکی از کاربران TikTok در هنگام اظهار نظر در مورد این ویدیو گفت: “من احساس می کنم هدف من در این زندگی پوسیدگی در مکان های مختلف است. تخت خواب، تخت هتل، شن های ساحل، بانوج و غیره. من برای دراز کشیدن و پوسیدگی ساخته شده ام.”

یکی دیگر از این افراد گفت: “کاش قابل قبول بود که به مردم بگویم این سرگرمی من است.” نیویورک پست.

سایر مروجین #bedrot ادعا کردند که برای آنها یک “سرگرمی” و “اشتیاق” و همچنین تقویت کننده “اراده” و راهی برای پیوند با افراد همفکر است.

دیگر کاربران رسانه‌های اجتماعی گفتند که «پوسیدگی بستر» باید عمدی باشد و بدون گناه باشد.