مرد هندی-آمریکایی اهل تگزاس به طور مرموزی در اوکلاهاما پیدا شد

مرد هندی-آمریکایی اهل تگزاس به طور مرموزی در اوکلاهاما پیدا شد

لاهاری پاتیوادا آخرین بار در حال رانندگی با تویوتا مشکی به محل کار دیده شد. (نمایندگی)

هیوستون:

یک زن 25 ساله هندی-آمریکایی که اوایل ماه جاری از ایالت تگزاس آمریکا مفقود شده بود، یک روز پس از ناپدید شدنش در راه محل کارش، در فاصله 322 کیلومتری در ایالت همسایه اوکلاهما، جسد پیدا شد.

لاهاری پاتیوادا آخرین بار در حومه مک‌کینی در حال رانندگی با تویوتا مشکی رنگ دیده شد.

این به روز رسانی توسط گروه جامعه WOW در تگزاس در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد که به تقویت پیام ناپدید شدن او کمک کرد. اطلاعات بیشتری در مورد شرایطی که منجر به کشف جسد او در 13 مه شد، ارائه نشد.

آخرین بار یکی از ساکنان مک کینی در شهرستان کالینز در تگزاس، پاتیوادا در حال رانندگی با یک تویوتای سیاه رنگ در اطراف پارک وی الدورادو و منطقه بلوار هاردین در حومه دالاس دیده شد. خانواده او پس از اینکه او پس از کار در 12 می به خانه بازنگشت، نگران شدند. بنا بر گزارش ها، پس از اینکه خانواده و دوستان تلفن او را در اوکلاهما ردیابی کردند، به پلیس هشدار داده شد.

به گفته صفحه فیسبوک خود، پاتیوادا در مرکز پزشکی منطقه ای اورلند پارک کار می کرد. او از دانشگاه کانزاس فارغ التحصیل شد و در دبیرستان Blue Valley West تحصیل کرد.

مرگ غم انگیز پاتیوادا بر خانواده، دوستان و جامعه محلی او تأثیر گذاشته است.

اگرچه تحقیقات هنوز ادامه دارد، اما پرونده او اهمیت اقدامات ایمنی در فعالیت های تفریحی و نیاز به مقررات ایمنی گسترده در این مناطق را برجسته می کند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)