مردی 17 لک روپیه برای سفر دریایی دور دنیا خرج کرد، بدون او رفت

مردی 17 لک روپیه برای سفر دریایی دور دنیا خرج کرد، بدون او رفت

وضعیت کریستوفر چپل وخیم بود، اگرچه این یک مورد جزئی گرمازدگی بود.

مردی بعد از اینکه کشتی تفریحی بدون او در حالی که در حال انجام آزمایشات پزشکی در فیلیپین بود، شکسته شد. کریستوفر چپل هفتاد و دو ساله از بریتانیا 17500 پوند (17.83 میلیون روپیه) برای سفر دور دنیا که اوایل امسال آغاز شده بود، خرج کرده بود. اما در نیمه‌ی راه، او دچار حالت تهوع شد و برای معاینه به پزشک کشتی مراجعه کرد. دکتر به آقای چپل توصیه کرد که به طور کامل معاینه شود و گفت اجازه ورود به هواپیما را نخواهد داشت.

بنابراین، او در 4 مارس برای معاینه از کشتی کروز در جزیره پالاوان در فیلیپین پیاده شد. خوشبختانه، مشخص شد که یک مورد خفیف گرمازدگی است. با این حال، در یک سکته از شانس بد، کشتی در زمان انجام آزمایشات آقای چپل ترک شد.

آقای چپل و خواهرزاده‌اش با سازمان‌دهندگان سفر دریایی و بیمه‌های مسافرتی تماس گرفتند و گفتند که وضعیت او وخیم است و بازگشت او را دشوار می‌کند.

این مرد 72 ساله همچنین برای پرواز به مانیل مناسب نبود، بنابراین مجبور شد سفر به پایتخت فیلیپین را با قایق انجام دهد. او سرانجام اجازه سوار شدن به یک پرواز را گرفت و در 7 آوریل به خانه خود در بریتانیا رسید.

او گفت: “پزشکانی که من را به خانه آوردند دوست داشتنی بودند، من نمی توانستم آنها را سرزنش کنم، اگرچه آنها مطمئن نبودند که چرا نیاز است زیرا آنها فقط به من دیازپام دادند تا اعصابم آرام شود و هیچ مشکل دیگری برای من وجود نداشت.” LadBible.

“به نظر می رسد یک کوک آپ خنده دار است. شخصی که مرا از کشتی دور کرد حتی من را معاینه نکرد و باید می دانست که آزمایش های بیمارستان بیشتر از زمانی که کشتی در بندر باشد طول می کشد. وضعیت بحرانی پزشکی، همانطور که P&O مدام می‌گوید، چرا به من بیشتر در مورد آن گفته نشده یا گزارش پزشکی آنها نشان داده نشده است؟» چپل گفت.

مطالب جدید پیشنهادی
نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون، همسر کری به فرزند دوم خوش آمدید

او اکنون منتظر چمدانش است و شرکت گفته است که هزینه بازگرداندن آن را تقبل خواهد کرد.