عمران خان از پاکستان برای قرار دادن او در لیست پرواز ممنوع تشکر می کند

عمران خان از پاکستان برای قرار دادن او در لیست پرواز ممنوع تشکر می کند

“اگر و زمانی که فرصتی برای تعطیلات پیدا کنم، در کوه های شمالی ما خواهد بود.”

اسلام آباد:

عمران خان، نخست وزیر سابق پاکستان امروز از دولت این کشور به خاطر قرار دادن وی در لیست پرواز ممنوع تشکر کرد و گفت که قصد ندارد به خارج از کشور برود زیرا هیچ ملک یا تجارتی در خارج از کشور ندارد و حتی یک حساب بانکی در خارج ندارد. کشور.

من می خواهم از دولت تشکر کنم که نام من را در ECL (فهرست کنترل خروج) قرار داده است، زیرا من هیچ برنامه ای برای سفر به خارج از کشور ندارم، زیرا نه ملک یا تجارتی در خارج از کشور دارم و نه حتی یک حساب بانکی در خارج از کشور دارم. عمران خان در توییتی نوشت: فرصتی برای تعطیلات به دست آورید، در کوه های شمالی ما، مکان مورد علاقه من روی زمین خواهد بود.

روز پنجشنبه چندین رسانه گزارش دادند که آقای خان، همسرش بوشرا بی بی و دیگر رهبران و اعضای سابق مجلس حزب تحریک انصاف پاکستان (PTI) از خروج از کشور منع شده اند.

این بیانیه پس از آن منتشر شد که رسانه های مختلف به نقل از منابع خبر دادند که عمران خان به لیست پرواز ممنوع اضافه خواهد شد.

روزنامه پاکستان دیلی به نقل از منابعی در توییتر خود نوشت: «ای.ک.» (عمران خان) در لیست No Fly اضافه شد. پاکستان دیلی یک پورتال خبری دیجیتال در پاکستان است که عمدتاً در مورد به روز رسانی های سیاسی پاکستان گزارش می دهد. با این حال، هیچ تایید رسمی مبنی بر اضافه شدن عمران خان به لیست پرواز ممنوع وجود ندارد.

به گزارش داون، این یک روز پس از آن صورت می گیرد که خواجه آصف، وزیر دفاع پاکستان گفت که دولت در حال بررسی اعمال ممنوعیت بر تحریک انصاف پاکستان (PTI) به دلیل حوادثی است که در 9 می رخ داد.

شبکه خبری پاکستان، منابع جیو نیوز گزارش داد که بیش از 600 رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان (PTI) و اعضای سابق مجلس از جمله رئیس آن هستند.

به گفته منابعی در سازمان تحقیقات فدرال (FIA)، اسامی رهبران PTI و رئیس حزب آن به دلیل دست داشتن در خشونت های 9 مه اضافه شده است.

این منابع افزودند که این اسامی به فهرست شناسایی ملی موقت FIA (PNIL) اضافه شده است تا از رفتن آنها به خارج از کشور جلوگیری شود.

نام بوشرا بی بی همسر نخست وزیر سابق نیز به این لیست اضافه شده است. به گزارش ژئو نیوز، این فهرست شامل مراد سعید، ملکه بخاری، فواد چودری، حماد ازهر، قاسم سوری، اسد قیصر، یاسمین رشید و میان اسلم اقبال است.

این منابع همچنین مدعی شدند که برخی از رهبران حزب تحریک انصاف و گردانندگان دفتر در سه روز گذشته اقدام به خروج از کشور کردند، اما در فرودگاه ها متوقف شدند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)