رسانه های آلمانی شرایط زندان برای گواهی های جعلی کووید را فاش می کنند – RT World News

کسانی که گواهی‌های واکسیناسیون جعلی را در آلمان تهیه می‌کنند و آگاهانه از آنها استفاده می‌کنند، به زودی ممکن است با پنج سال زندان پشت میله‌های زندان روبرو شوند، زیرا دولت ائتلافی احتمالی آینده این کشور به دنبال سفت کردن پیچ‌ها است.

نتایج آزمایش جعلی و گواهی‌های بازیابی کووید نیز تحت همین دسته قرار می‌گیرند که مجازات‌های مشابهی برای جعل‌کنندگان و دارندگان آن وجود دارد. هر آنچه در دستورالعمل جدید پیش بینی شده بود توسط سوسیال دموکرات ها به همراه احزاب دموکرات آزاد و احزاب سبز تهیه شد. این سه در حال حاضر در حال مذاکره برای تشکیل ائتلاف هستند و انتظار می رود در اوایل هفته آینده دولت جدید تشکیل دهند.

پارلمان آلمان پنج شنبه در مورد این مقررات تصمیم گیری خواهد کرد، اگرچه پیش نویس آن قبلاً توسط رسانه DPA دیده شده است.

به گفته رسانه های آلمانی، ساخت و فروش گواهی های جعلی به یک صنعت پررونق بازار سیاه در این کشور تبدیل شده است. تنها در یکی از این موارد که توسط اشپیگل در اواخر اکتبر گزارش شد، یک جعل کار در داروخانه ای در مونیخ و همدستش بیش از 500 گواهی دیجیتال جعلی را در مدت یک ماه تهیه کردند که برای هر فروخته 350 یورو دریافت می کرد.
در همین حال، مقامات برلین در حال برنامه ریزی برای تشدید محدودیت ها در این شهر هستند، جایی که از دوشنبه، داشتن گواهی واکسیناسیون یا بهبودی برای ورود به رستوران ها، سینماها، تئاترها، موزه ها، گالری ها، استخرها، سالن های ورزشی و همچنین الزامی است. آرایشگاه ها و سالن های زیبایی. روز سه‌شنبه، مایکل مولر، شهردار برلین تأیید کرد که مقامات می‌خواهندیک ابزار اضافی داشته باشید” برای جلوگیری از انتشار ویروس. با این حال، او از توضیح بیشتر در مورد اقدامات جدید خودداری کرد. رسانه‌های محلی حدس می‌زنند که از هفته آینده، علاوه بر الزام داشتن گواهی واکسیناسیون یا بهبودی برای ورود به مکان‌های عمومی، افرادی که در داخل مکان‌ها قرار دارند نیز باید فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت کنند یا اخیراً نتیجه آزمایش منفی داشته باشند.

این پس از آن اتفاق می افتد که تعداد کووید-19 در برلین پنجشنبه گذشته به بالاترین حد خود رسید و 2874 مورد جدید در آن روز گزارش شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید