رئیس بدنه المپیک پس از تماس ویدیویی با ستاره تنیس چینی

اما ترهو، رئیس کمیسیون ورزشکاران IOC، گفت: «پنگ شوآی خوب کار می‌کرد» (پرونده)

ژنو:

کمیته بین‌المللی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد که رئیس آن با پنگ شوآی، ستاره تنیس چینی، تماس ویدیویی 30 دقیقه‌ای داشته است، زیرا فشارهای بین‌المللی برای کسب اطلاعات در مورد سلامتی او افزایش یافته است.

این سازمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امروز، توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک با پنگ شوآی، المپیکی سه‌بار از چین تماس ویدیویی برقرار کرد.

در این بیانیه آمده است: «در ابتدای تماس 30 دقیقه‌ای، پنگ شوآی از نگرانی کمیته بین‌المللی المپیک در مورد سلامتی او تشکر کرد، و افزود که «او توضیح داد که در خانه‌اش در پکن زندگی می‌کند اما خوب است. دوست دارم در این زمان به حریم خصوصی او احترام گذاشته شود.”

به همین دلیل است که او ترجیح می دهد در حال حاضر وقت خود را با دوستان و خانواده سپری کند.

این تماس در بحبوحه نگرانی‌های بین‌المللی درباره سلامت پنگ مطرح شد، پس از اینکه او در اوایل ماه جاری پس از ادعای ناپدید شدن او از انظار عمومی مبنی بر اینکه ژانگ گائولی، معاون سابق نخست‌وزیر، که اکنون در دهه 70 زندگی‌اش است، او را در طول یک رابطه چند ساله مجبور به رابطه جنسی کرده است.

پس از اعتراض جهانی، از جمله سوپراستارهای تنیس و سازمان ملل، خبرنگاران رسانه دولتی چین فیلم‌های زیادی را منتشر کردند که نشان می‌دهند همه چیز با پنگ خوب است.

و عکس های رویداد رسمی نشان داد که او اوایل یکشنبه در یک تورنمنت تنیس پکن ظاهر شد.

در بیانیه IOC، رئیس کمیسیون ورزشکاران IOC، اما ترهو، و عضو کمیته بین المللی المپیک در چین، لی لینگوی، که سال ها پنگ را از زمان حضورش در فدراسیون تنیس چین می شناخت، باخ در تماس یکشنبه با خود همراه بود. گفت.

ترهو گفت: «از اینکه دیدم پنگ شوآی خوب کار می‌کند، راحت شدم، که نگرانی اصلی ما بود.

“به نظر می رسید که او آرام است. من از او حمایت خود را ارائه دادم و در هر زمانی که صلاح بود با او در تماس باشم، که مشخصا از او قدردانی کرد.”

در بیانیه آمده است که تماس به پایان رسید و باخ “پس از ورود پنگ به پکن در ژانویه آینده، برای شام دعوت کرد، که او با کمال میل پذیرفت و آن دو موافقت کردند که اما ترهو و لی لی لینگ وی را در میان بگذارند”.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)