دختر کیم جونگ اون در آزمایش‌های تسلیحاتی کره شمالی: در تصاویر

دختر کیم جونگ اون در آزمایش‌های تسلیحاتی کره شمالی: در تصاویر

این سومین باری بود که او برای آزمایش ICBM در کنار پدرش بود.

در حالی که کودکان در سرتاسر کره شمالی روز خود را در مدرسه سپری می کردند، دختر نابالغ رهبر کیم جونگ اون به همراه پدرش در حال تماشای آزمایش یک موشک جدید بود که برای نابود کردن یک شهر ایالات متحده در یک حمله اتمی طراحی شده بود.

کره شمالی نگفته که آیا خواهر و برادری دارد یا خیر. سن او همچنان یک راز است. دنیا حتی به طور رسمی نام او را نمی‌داند، و با این حال، از نوامبر او یکی از اعضای اصلی دستگاه تبلیغاتی دولت بوده است. او در کنار پدرش ظاهر شده است که او سلاح‌ها را شلیک می‌کند، با ژنرال‌ها شام می‌خورد و با هزاران سرباز غاز بر رژه می‌نشیند.

رسانه های دولتی روز جمعه جدیدترین عکس های خود را از آنچه که “کودک گرانبها” و “دختر محترم” نامیده اند منتشر کردند – سازمان جاسوسی کره جنوبی تصور می کند جو آئه نام دارد و شاید حدود 10 ساله باشد.

او با پوشیدن لباس‌های کاملا مشکی و فرهای بلند، در کنار پدرش نشسته است که سیگاری در دست دارد و به نظر می‌رسد نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک قاره‌پیما را در آسمان تماشا می‌کند.

این سومین باری بود که او برای آزمایش ICBM در کنار پدرش بود. او همچنین میهمان افتخاری بود، زیرا او و مادرش در ضیافتی که در ماه فوریه برگزار شد، در کنار کیم ایستاده بودند که مصادف با رژه نظامی عظیم در خیابان‌های پیونگ یانگ بود. او برای لحظه ای در مرکز صحنه رژه قرار گرفت و جنبه انسانی تری را برای پدرش که در غرب به عنوان یک دیکتاتور بی رحم مورد تمسخر قرار گرفته بود، آشکار کرد، زمانی که او گونه های پدرش را در مقابل صدها هزار نفر رد کرد.

تا زمانی که دخترش ظاهر شد، کره شمالی قبلاً مردم را از فرزندان رهبران خود مطلع نمی کرد تا زمانی که آنها بالغ شدند و در دستگاه دولتی مناصب شدند. اما دختر کیم حدود یک هفته پس از اولین حضورش در رسانه های دولتی برای جشن پرتاب موفقیت آمیز قدرتمندترین موشک بالستیک کشور، مورد استقبال هزاران شهروند و سرباز حنایی قرار گرفت. بر اساس یک رسانه رسمی، این امر باعث “هیجان های طوفانی “هورا!” شد.

اولین کار او در اواسط نوامبر بود که او در حالی که یک ICBM با قابلیت حمل اتمی را بازرسی می کرد، با کت سفید پوشیده و دست پدرش را گرفته بود. آنها سپس در زیر آسمان سحر با یک موشک بلند بر روی سکویی که منتظر انفجار بود قدم زدند.

در حالی که باید دید آیا جو آئه به عنوان جانشین احتمالی اصلاح می‌شود یا خیر، حضور او در آزمایش‌ها نشان داد که سلسله خانواده‌ای که از زمان شکل‌گیری آن در جنگ سرد بر کشور حکومت می‌کردند، به وضوح نسل دیگری را در انتظار دارند.