خرس گرسنه در اتومبیل در ایالات متحده به دام افتاد و با ترفند طناب حماسی آزاد شد

خرس گرسنه در اتومبیل در ایالات متحده به دام افتاد و با ترفند طناب حماسی آزاد شد

خرس سیاه همه چیز خوار با حس بویایی قوی است.

فرشتگان:

یک خرس ناامید که خود را در داخل یک ماشین پارک شده گیر کرده بود، توسط معاونان کلانتر خلاق ایالات متحده که از طناب برای باز کردن در استفاده کردند، آزاد شد.

خرس سیاه موفق شد به وسیله نقلیه ای که در محله ای در نوادا پارک شده بود، بالا برود و احتمالاً به دنبال غذا بود و سپس با بسته شدن درب گیر افتاد.

افسران بخش کلانتری شهرستان واشو که به این موجود سرگردان هشدار دادند، نقشه ای برای آزاد کردن آن اندیشیدند.

فیلم فیلمبرداری شده توسط این بخش نشان می دهد که یک افسر با احتیاط طناب زردی را دور دستگیره در پشتی می بندد و قبل از اینکه یک عقب نشینی عجولانه را شکست دهد.

هنگامی که افسر با خیال راحت پشت چند شی با اندازه مناسب قرار می گیرد، طناب را می کشد و در باز می شود.

چند ثانیه بعد خرس بیرون می‌آید، سپس چند یاردی به داخل جنگل می‌رود و فضای داخلی به شدت درهم‌رفته SUV مشکی را پشت سر می‌گذارد که ظاهراً در جستجوی وسیله‌ای برای فرار از هم جدا شده است.

خرس سیاه که می تواند تا 600 پوند (270 کیلوگرم) رشد کند، همه چیزخواری با حس بویایی قوی است که گاهی آنها را به جستجوی علوفه برای غذا در بین انسان ها سوق می دهد.

اداره کلانتر شهرستان واشو روز یکشنبه در توییتی نوشت: «بهار زمان فعالی برای جمعیت خرس‌های تاهو ما است و یادآوری خوبی است که هنگام لذت بردن از فضای زیبای بیرون از آن آگاه باشیم».

حواستان به بسته بندی مواد غذایی، کولرها و وسایل معطر در وسایل نقلیه باشد. از گذاشتن غذا در خودروها خودداری کنید… به خرس ها غذا ندهید!

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)