تعداد نوجوانان دگرجنسگرا کمتر از همیشه – گزارش – اخبار RT World

تعداد بی‌سابقه‌ای از دانش‌آموزان دبیرستانی اکنون به عنوان همجنس‌گرا، لزبین یا چیزی غیر از استریت شناخته می‌شوند

یک گزارش جدید توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) نشان می‌دهد که یک چهارم دانش‌آموزان دبیرستانی ایالات متحده به عنوان همجنس‌گرا، دوجنس‌گرا یا «پرسنده» شناخته می‌شوند، این رقم از سال ۲۰۱۵ بیش از دو برابر شده است.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده در سال 2021 و منتشر شده در روز پنجشنبه، گزارش CDC نشان داد که 72.4 درصد از دانش‌آموزان دبیرستانی خود را دگرجنس‌گرا می‌شناسند که از تقریباً 90 درصد در سال 2015 کاهش یافته است. 3.2٪ خود را همجنسگرا یا لزبین، 12٪ به عنوان دوجنسه و 9٪ به عنوان “دیگر” یا “سوال کننده” معرفی می کنند.

دختران بیشتر از پسران خود را در هر سه دسته قرار می‌دهند، به‌طوری‌که پنج برابر تعداد دانش‌آموزان دختری که خود را دوجنس‌گرا می‌دانند (20 درصد در مقابل 4 درصد)، و چهار برابر (13.7 درصد در مقابل 3.7 درصد) خود را در فهرست فهرست‌بندی کرده‌اند. دسته “سایر”

CDC اشاره کرد که افزایش “ممکن است نتیجه تغییر در عبارت سوال باشد” توضیح دادن که پاسخ هایی مانند “من در مورد هویت جنسی خود مطمئن نیستم” یا “من هویت جنسی خود را به گونه ای دیگر توصیف می کنم” در پرسشنامه های قبلی خود قرار نگرفت.


قوانین جدید «تبلیغات LGBTQ» روسیه رونمایی شد

بر اساس نظرسنجی گالوپ که در ماه فوریه منتشر شد، بیش از 7 درصد از جمعیت بزرگسال ایالات متحده به عنوان LGBTQ شناخته می شوند. این رقم با گذشت هر نسل افزایش می‌یابد، به طوری که 20 درصد از نسل Z (آنهایی که بین سال‌های 1997 تا 2004 متولد شده‌اند) به عنوان LGBTQ شناسایی می‌شوند، در مقایسه با 11.2 درصد از نسل هزاره، 3.3 درصد از نسل X، 2.7 درصد از بچه‌های بومرز و 1.7 درصد از نسل جدید. کسانی که قبل از پایان جنگ جهانی دوم به دنیا آمده اند.

تعداد تراجنسیتی های آمریکایی که نظرسنجی CDC آن ها را اندازه گیری نکرد، افزایش یافته است. کمتر از 0.05 درصد از نسل خاموش (متولدین بین 1928 و 1945) در نظرسنجی گالوپ به عنوان تراجنسیتی شناخته شدند، در مقایسه با 1.9 درصد از نسل Z، تقریباً چهل برابر افزایش یافته است.

برخی از مفسران استدلال می‌کنند که افزایش پذیرش تمایلات جنسی جایگزین باعث شده است که هر نسل متوالی راحت‌تر به عنوان LGBTQ ظاهر شود. دیگران این ادعا را دارند “سرایت اجتماعی” – که در آن جوانان هویت LGBTQ را به منظور هماهنگی با همسالان خود در آغوش می گیرند – مسئول است. مطالعه‌ای که در اوایل این ماه منتشر شد، نشان داد که دختران نوجوانی که دوستان ترنس‌جندر دارند، بیشتر احتمال دارد که خودشان ترنس‌جندر ظاهر شوند. این مطالعه همچنین استفاده زیاد از رسانه های اجتماعی را با هویت ترنس ها مرتبط دانست.

اگرچه دانش آموزان دبیرستانی بیشتر و بیشتر از تمایلات جنسی جایگزین استقبال می کنند، اما تعداد کمتری از آنها از نظر جنسی فعال هستند. بر اساس داده های CDC، تعداد دانش آموزانی که تا به حال رابطه جنسی داشته اند از 47 درصد در سال 2011 به 30 درصد در سال 2021 کاهش یافته است، در حالی که تعداد افرادی که گفته اند در حال حاضر از نظر جنسی فعال هستند، از 34 درصد به 21 درصد در همان دوره کاهش یافته است.

شما می توانید این داستان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: