تبلیغ بابا نوئل همجنس گرا جنجال ایجاد می کند – اخبار RT World

سرویس پستی نروژ آگهی مجللی را منتشر کرده است که رابطه همجنس گرایی بین بابانوئل و مردی به نام هری را به تصویر می کشد. رابطه عاشقانه LGBT که به یک بوسه ختم می شود، با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی مواجه شده است.

«وقتی هری با بابانوئل ملاقات کرد» که به مناسبت 50 سال از زمانی که نروژ همجنس‌بازی را جرم‌زدایی کرد، ساخته شده است، شکوفایی رابطه عشقی بین یک مرد نروژی و خود پدر کریسمس را به تصویر می‌کشد. طی چندین سال، بابانوئل به دیدار “هری” می رود و این جفت عاشق یکدیگر می شود. این تبلیغ با یک بوسه پرشور بین دو مرد به پایان می رسد، زیرا Posten، خدمات پستی کشور، تحویل شبانه بابانوئل را انجام می دهد.

گروه‌های حقوق همجنس‌گرایان و حامیان دگرباشان جنسی نسبت به این تبلیغ و تبلیغات آن هول کردند “پیام قوی و تکان دهنده شمول،” به نقل قول عضو پارلمان کانادا راندال گاریسون.

دیگران کمتر مشتاق بودند. “بابانوئل را تنها بگذار!” یک شخص توییت کرد. “جنسی کردن او اشتباه است… چه همجنس گرا و چه ستیر. به نظر من این تبلیغ وحشتناک و ناراحت کننده است!»

کریسمس یک میدان نبرد تلخ در جنگ فرهنگی است که بابانوئل هر سال برای اهداف بیداری، از فعالیت‌های اقلیمی تا ازدواج همجنس‌بازان بین نژادی، دوباره تجسم می‌کند. کریسمس پدر تنها سنت جشنی نیست که محافظه کاران بیداری را به حمله متهم می کنند. آهنگ‌های معروف کریسمس به دلیل اشعار ظاهراً جنسیتی مورد حمله قرار گرفته‌اند و ریشه‌های مذهبی فصل تعطیلات به عنوان جشنی توصیف شده است. “امتیاز مسیحی.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید

مطالب جدید پیشنهادی
پنج رکورد توسط امارات